Star Wars Outlaws duyuruldu: 2024’te geliyor

Ubisoft merakla beklenen açık dünya Star Wars oyununu Xbox Games Showcase sırasında ortaya çıkardı. Star Wars: Outlaws resmi olarak duyuruldu.

Massive Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu, 2024 yılında PS5, Xbox Series X/S ve PC (Ubisoft Connect üzerinden) için piyasaya sürülecek.

Ubisoft, Outlaws’ın The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi olayları arasında geçtiğini ve ilk açık dünya Star Wars oyunu olduğunu belirtti.

Star Wars: Outlaws kanun kaçağı Kay Vess’i tanıtacak

Macerada arkadaşı Nix ile birlikte özgürlük ve yeni bir hayata başlamanın yollarını arayan yeni bir karakter olan Kay Vess olarak oynayacağız.

Galaksideki hem ikonik hem de yeni gezegenleri keşfederken, en çok arananlar arasına katılıp suç örgütleriyle savaşacak, çalacak ve zekamızla önümüze çıkanları alt edeceğiz.

Haydutlar, Galaktik İmparatorluğun kontrolü altında yaşasa da yeraltı suç dünyasındaki kargaşadan beslenerek gelişiyorlar. Kay, yeni kanun kaçağımız olarak seriye adını yazdıracak.

Star Wars Outlaws, Kay Vess

Fragmanda gemi savaşları da var ancak şimdilik gördüğümüz her şey sadece sinematik ve oynanışa dair herhangi bir şey gösterilmedi. Ubisoft yakında daha fazlasını sergileyecek.

Outlaws, 12 Haziran’da gerçekleşecek Ubisoft Forward etkinliğinde bir kez daha sahne alacak. Yayıncı bu kez oynanış görüntülerine de yer verecek. Böylece oyunun türünü, grafik kalitesini ve daha fazla detayı öğreneceğiz.

Star Wars’un ilk açık dünya galaktik macerasını görmek heyecan verici. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.