Star Wars Outlaws’un yeni oynanış görüntüleri paylaşıldı

Star Wars Outlaws, Ubisoft Forward etkinliğinde kapsamlı oynanış görüntüleriyle yer aldı. Ubisoft, oyunu sergileyen iki yeni tanıtım videosu paylaştı.

Açık dünya Star Wars oyununun 10 dakikalık oynanış videosu, oyun yönetmeni Mathias Karlson’ın anlatımıyla sahne aldı. Ayrıca yine oynanışa odaklanan daha kısa bir genel bakış tanıtımı geldi.

Görüntüler, kahramanımız Kay Vess’in gemisiyle Tatooine’e uçup Mos Eisley barını ziyaret etmeden girdiği bir uzay savaşını gösteriyor. Aşağıdan izleyebirsiniz.

Star Wars Outlaws ilk açık dünya Star Wars oyunu olacak

Ubisoft Massive tarafından geliştirilen Star Wars Outlaws, The Empire Strikes Back ve Return of the Jedi filmleri arasında geçen olayları anlatan orijinal bir hikaye sunacak.

Kay Vess, oynanış videosunda Dış Halka’da bulunan usta bir silahşörün izini sürmek için Mos Eisley’e gidiyor. Oyun, kahramanın yoldaşı Nix ile birlikte özgürlük ve yeni bir hayata başlama yolundaki arayışını konu alıyor.

Star Wars, Outlaws, Kay Vess, Nix

Maceradaki amacınız, bir kanun kaçağı olarak galaksinin en çok arananlarına katılarak suç sendikalarına karşı dövüşmek, çalmak ve aklınızı kullanarak önünüze çıkan herkesi alt etmek.

Star Wars Outlaws’un Gold veya Ultimate sürümlerini satın alan oyuncular, Season Pass de dahil olmak üzere dijital öğelere ek olarak üç günlük erken erişim elde edecek.

Ayrıca Sezon Bileti aynı zamanda Jabba’nın yer aldığı Jabba’s Gambit adlı ilk güne özel bir görevi de içerecek. Oyunun sürüm ve fiyat bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Star Wars Outlaws, 30 Ağustos’ta PS5, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek. Galaktik serinin ilk açık dünya oyunu olacak. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.