Avatar: Frontiers of Pandora – The Sky Breaker DLC’si tanıtıldı

Avatar: Frontiers of Pandora önümüzdeki ay The Sky Breaker DLC’sini önümüzdeki ay alacak. Genişlemenin çıkış tarihi, tanıtım fragmanı eşliğinde duyuruldu.

The Sky Breaker, oyunun ilk hikaye DLC’si olarak 16 Temmuz’da yayınlanacak. Gold Edition sürümüne sahip olan oyuncular, genişlemeye hiçbir ek ücret ödemeden erişebilecek.

Avatar: Frontiers of Pandora’nın ana hikayesini devam ettiren yeni içerik’te Na’vi’ler zaferlerini Great Games adlı Olimpiyat benzeri bir spor festivaliyle kutluyor. Ancak bu mutluluk uzun sürmüyor…

Oyunlar, devasa bir uçağın şenlik alanına düşmesiyle kesintiye uğruyor ve Na’viler bir kez daha evlerini düşmanları RDA’ya karşı savunmak için harekete geçmek zorunda kalıyor.

Ubisoft’un Avatar hikayesine yeni halkalar ekleniyor

Ubisoft, oyunun resmi internet sitesinde heyecanla beklenen The Sky Breaker genişlemesini şöyle tanımlıyor:

“Gökyüzünde gizemli bir gölge beliriyor ve aşağıda büyük oyun festivalini kutlayan Na’vi klanlarını tehdit ediyor. Avatar: Frontiers of Pandora’nın ilk hikaye paketinde RDA ile yüzleşin ve klanların birliğini koruyun.” şeklinde tanımlıyor.

Avatar, Frontiers of Pandora, The Sky Breaker, AMP Defender

Hikaye DLC’si, oyuncuları The Heart of the Plains adlı yeni bir konuma götürecek. Orada devasa bir kalkan ve ölümcül silahlarla donatılmış mekanik robotlar olan AMP Defender ile karşılaşacaklar.

Mavi yerlilerimiz, Great Games şenliklerinin mahvolmasıyla çeşitli zorluklara göğüs germek zorunda kalacak. Ayrıca oyunun karakter ilerlemesini daha da ilerleyecek. Beceri puanlarını harcamanın yeni yolları, usta zanaatkar statüsüne ulaşma imkanı ve yeni Efsanevi nadir öğeler gelecek.

Avatar: Frontiers of Pandora’nın ikinci hikaye genişlemesi Secrets of the Spires, sonbaharda yayınlanacak. Bu bölümde yeni bir kanyon bölgesinin sırlarını ortaya çıkarmak ve çok geç olmadan barışı yeniden sağlamak için destansı bir hava savaşına katılacağız.

The Sky Breaker’ın tanıtım fragmanını nasıl buldunuz? Sizce Season Pass almaya değer görünüyor mu? Yorumlarda görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.