Stranded Deep için çevrimiçi çok oyunculu mod yayınlandı

Stranded Deep için bugün yeni bir güncelleme geldi ve oyuna çok oyunculu kooperatif mod ekledi. Oyuncular, artık mahsur kaldıkları adada birlikte hayatta kalma savaşını iş birliği içinde yürütebilecek.

Yeni güncelleme, Stranded Deep’e sahip olan PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC oyuncuları için ücretsiz olarak yayınlandı. Oyunda uçak kazasından sağ kurtulan ve Pasifik Okyanusu‘nda eve dönüş yolunu bulmak için adaları ve tropikal denizleri keşfeden bir kişi kontrol ediyorsunuz. Artık çevrimiçi kooperatif modla zorlukları daha kolay aşabileceksiniz.

Stranded Deep topluluğu yıllardır çok oyunculu bir mod istiyordu. Neyse ki, geliştirici Beam Team bu son güncellemeyle taleplere yanıt verdi. Oyuncular artık bir arkadaşıyla birlikte barınak inşa etmekten köpekbalıklarını alt etmeye, hatta uçak uçurmaya kadar birçok şeyi birlikte yapabilecek. Kooperatif mod iki oyuncuyla sınırlı olsa da, adadaki yalnızlığı paylaşmaya yeter.

Stranded Deep: Çevrimiçi kooperatif mod fragmanı

Stranded Deep geçtiğimiz yılın başlarında PS4 için piyasaya sürüldü ve Avustralya merkezli Beam Team’in ilk konsol oyunu oldu. Stüdyo başlangıçta oyunu Telltale aracılığıyla yayınlayacaktı ancak şirket 2018 yılında iflas etti. Neyse ki, Beam Team’in kurucu ortakları Ben ve Sam, yayın haklarını geri almayı başardılar ve oyunu PS4 için kendileri yayınladılar.

Stranded Deep’in yeni güncellemesiyle ilgili detaylı bilgiye ve ekran görüntülerine buradan ulaşabilirsiniz. Hayatta kalma temalı macera oyununu PS4 ve PS5’in yanı sıra Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC platformlarında oynayabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.