Tales of Kenzera: Zau, çıktığı gün PS Plus kataloğuna gelecek

Sony bugün ilk günden PS Plus hizmetine gelecek ikinci bir oyun açıkladı. Tales of Kenzera: Zau, çıktığında doğrudan Extra ve Deluxe/Premium kataloğuna eklenecek.

Tales of Kenzera: Zau, 23 Nisan’da PS5, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC’ye gelecek. Hikaye odaklı, metroidvania tarzı macera oyunu, Nisan ortasındaki oyunlardan sonra kataloğa dahil olacak.

Dave The Diver, 16 Nisan’da PS Plus Extra ve Deluxe kataloğuna gelecek diğer oyunlara katılacak. Sony, tam listeyi açıkladığında sizlerle paylaşacağız.

Tales of Kenzera: Zau, sizi Bantu kültürünün zengin mitlerinden ilham alan, heyecan verici ve duygusal bir yolculuğa çıkarıyor.

Aktör Abubakar Salim (Assassin’s Creed: Origins, Raised by Wolves) tarafından kurulan Surgent Studios tarafından geliştirilen ve EA Originals etiketi altında yayınlanıyor.

Ölen babasının yazdığı bir Bantu masalını okumaya başlayan genç bir şaman olan Zau, onu karanlıktan geri getirmek için ölüm tanrısı ile pazarlık yapıyor ve tehlikeli Kenzera diyarlarında maceraya çıkıyor.

Tales of Kenzera: Zau

Karakterin kozmik güçleri ve sınanmamış cesaretiyle bilinmeyen mitolojik diyarlarda ilerleyeceksiniz. Eskiden hayat dolu olan Kenzera şimdi kaybolan ataların ruhlarının elinde.

Zau hedefine doğru ilerlerken korkutucu derecede güçlü ve tuhaf bir şekilde tanıdık gelen 3 kudretli varlık gizlice onu bekliyor olacak. Şaman dansını kullanın ve babanızın ruhunu geri alın.

Tales of Kenzera: Zau tüm platformlarda ön siparişe açıldı. PS Plus aylık oyunlarını, kataloğa eklenenleri ve ayrılanları, üyelere özel kampanyaları buradan takip edebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.