Tekken 8 kapalı beta tarihleri belli oldu: Kayıtlar açıldı

Bandai Namco Entertainment, ilki yalnızca PS5’te yapılacak olan olan Tekken 8 beta testlerini resmi olarak duyurdu.

Popüler dövüş serisinin yeni oyununu erken denemek isteyenler, ilk gelen kapar esasına göre erişim sağlayacakları kapalı betaya katılmak için şimdi kaydolabilirler.

Ağ testinin amacı, ağın kalitesini değerlendirmenin yanı sıra yeni dövüş sistemi, taktikler, hava kombinasyonları, yeni nesil grafikler, ve yıkıcı ve etkileşimli aşamalar açısından üst düzey bir oyun deneyimi sunmak.

Tekken 8 betasıyla ilgili tüm detaylara ve katılmak için yapmanız gerekenlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tekken 8

Tekken 8 kapalı betası ne zaman ve nasıl katılabilirim?

PS5’e özel beta 21 – 24 Temmuz arasında gerçekleşecek. Ayrıca 21 Temmuz TSİ 23:00 ve 22 Temmuz TSİ 02:00 CEST’de arasında kısa bir bakım dönemi olacak.

İkinci beta 28 – 31 Temmuz tarihleri arasında başlayacak. Bu deneme süreci PS5’in yanı sıra Xbox Series X/S ve Steam’e de açık olacak.

Öncelikle Tekken 8’in özel beta sayfasına buradan gidin. Ardından Bandai Namco hesabınızla oturum açın. Eğer hesabınız yoksa oluşturun.

Daha sonra PSN kimliğinizi bağlamanız gerekecek. Bu bir kapalı beta testi olduğundan, seçilirseniz yalnızca kayıt sırasında kullanılan PSN kimliği katılmaya hak kazanacak.

Tekken 8

Bandai Namco, Türkiye’ye 960 adet PS5, 202 adet Xbox Series X/S ve 597 adet Steam anahtarı ayırdığını ortaya koydu. Listeye buradan erişebilirsiniz.

Oyuncular herhangi bir davet kodu paylaşamayacaklar. Kayıtlar 28 Haziran’da kapanacak ve seçilmeniz garanti olmayacak. Eğer betada yer almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Tekken 8, Bandai Namco ve Arika ortaklığıyla Unreal Engine 5’te geliştiriliyor. Çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak Nisan 2024’e kadar çıkarılması planlanıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.