Telltale, The Wolf Among Us 2 üzerinde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor

The Wolf Among Us 2, The Game Awards 2019’da duyurulmuştu. Ancak o zamandan beri, oyun hakkında neredeyse hiçbir şey duymadık. Stüdyo, bu yılki etkinlikte farklı bir oyunla karşımıza çıksa da, TWAU2’nin durumu hakkında duyuru yaptı.

Telltale Games, bu yılki The Game Awards etkinliğinde Life Is Strange geliştiricisi Deck Nine ile birlikte geliştirdiği The Expanse adlı yeni oyununu duyurdu. Öte yandan stüdyo, resmi web sitesinden yayınladığı bir bilgilendirme mesajında, geliştiricilerin The Wolf Among Us 2 üzerinde hâlâ sıkı bir şekilde çalıştığını bildirdi.

The Wolf Among Us 2 hakkında daha fazlası yakında açıklanacak

The Wolf Among Us 2

Telltale, hayranların The Wolf Among Us’ın devam oyunuyla ilgili sorularının bir kısmını yakında cevaplayacağını duyurdu. Açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verdi:

“2019 yılının Aralık ayında, TWAU2’nin prodüksiyon öncesi sürece geçtiğini açıkladık. Ekip sıkı çalışıyor ancak The Game Awards için bu konuda söyleyecek yeni bir şeyimiz olmadığını fark etmişsinizdir. Siz hayranlarımızın inanılmaz sabırlı ve destekleyici olduğunu biliyoruz. Telltale’de (ve Fabletown’da) olup bitenler hakkında birçok sorunuz olduğunu da biliyoruz. Bunları her gün sosyal medyada görüyoruz. İyi haber şu ki, sorularınızın bir kısmını yakında cevaplayabileceğiz…”

Açıklamadaki “yakında” ifadesi birkaç hafta anlamına geliyor. Telltale, üzerinde çalıştığı oyunları, yeni motorunu ve çöküşün ardından yeniden yapılanma sürecini Game Informer’ın 342. sayısında detaylandıracak. Son olarak stüdyo, önümüzdeki yılın başlarında ilgi çekici şeylerle karşımıza çıkacağını belirtti.

The Wolf Among Us 2 hakkında daha fazlası açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın! Stüdyonun yeni oyunu The Expanse: A Telltale Series‘in duyuru videosunu kaçırdıysanız, buradan izleyebilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.