Sonic the Hedgehog 2 filminden ilk fragman geldi

Sonic the Hedgehog 2, The Game Awards etkinliğinde ilk fragmanıyla karşımıza çıktı. Görüntülerde, sevilen mavi kirpinin yanı sıra oyun serisinden tanıdığımız Miles ‘Tails’ Prower ve Knuckles the Echidna da yer aldı.

Fragman, ilk olarak Sonic’in bir bina çatısından Seattle manzarasını izlediği sahneyle başlıyor. Kahramanımız tam bir suç savaşçısına dönüşmüş durumda. Ancak serinin ikonik kötüsü Robotnik tekrar harekete geçiyor ve Sonic, Master Emerald‘ı korumak için Tails ile birlikte çalışıyor.

Sonunda Sonic’in dostu ve aynı zamanda rakibi olan Knuckles karşımıza çıkıyor. Üstelik şaşırtıcı bir şekilde Robotnik ile birlikte çalıştığını öğreniyoruz. Filmin orijinal fragmanını aşağıda paylaştık. Türkçe Dublajlı fragmanı yazımızın sonunda izleyebilirsiniz.

Sonic the Hedgehog 2, oyunseverlere hitap eden yeniliklerle geliyor. Chaos Emeralds (Kaos Zümrütleri) artık sinematik evrenin bir parçası oluyor. Devam filminde, yeni karakterlerin yanı sıra Robotnik’in intikam almak ve zümrütleri çalmak için başka bir boyuttan döndüğünü göreceğiz.

Yeni filmde Jim Carrey, Dr. Robotnik rolünü yeniden oynuyor ve Ben Schwartz bir kez daha Sonic’i seslendiriyor. Ne yazık ki, Robotnik bu sefer yalnız değil çünkü Knuckles the Echidna, Sonic’i yenmek için çılgın bilim adamıyla ortak olacak. Knuckles karakteri, Idris Elba; Tails karakteri ise Colleen O’Shaughnessey tarafından seslendiriliyor.

Yönetmen koltuğunda ilk filmde olduğu gibi Jeff Fowler oturuyor. Ayrıca yazarlar Pat Casey, Josh Miller ve John Whittington da geri döndü. Heyecanla beklenen devam filminin çekimleri Mayıs ayında tamamlamıştı.

Sonic the Hedgehog 2, 8 Nisan 2022‘de vizyona girecek. Yeni filmin yanı sıra popüler oyun serisinin ilk açık dünya macerası Sonic Frontiers da duyuruldu. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Sonic the Hedgehog 2 Türkçe dublajlı fragman:

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.