Terminator: Resistance – Annihilation Line DLC’sinin oynanış videosu yayınlandı

Reef Entertainment, Terminator: Resistance için yakında yayınlamayı planladığı Annihilation Line DLC’sinin oynanış videosunu paylaştı. Yeni fragman, oyuncuların farklı türdeki Skynet robotlarıyla karşı karşıya geleceği çatışmaları sergiliyor.

Annihilation Line, 10 Aralık‘ta PS5 ve PC için çıkacak. Geçtiğimiz hafta duyurulan DLC’nin yeni oynanış fragmanı, Terminatör serisinin önde gelen karakterlerinden Kyle Reese ve Direniş ekibini takip ediyor. Direniş lideri John Connor’ın küçük bir insan yerleşimini araştırmak için ekibe görev verdiği DLC, oyunun ana hikayesinin ortasında geçiyor.

Ekip, kıyamet sonrası bir California’da savaşırken, oyuncular Kyle Reese‘in 1984 yapımı The Terminator filminde nasıl savaş kahramanı haline geldiğini görecek. Annihilation Line’ın oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Terminator: Resistance – Annihilation Line, yaklaşık 4 saat sürecek ve T-600 ve HK Centurion gibi yeni Skynet robotlarını içerecek. Ek olarak DLC, PS5’te DualSense kontrol cihazının dokunsal özelliklerini destekleyecek. Ayrıca oyunda görüş alanını (FOV) değiştirme yeteneği ekleyen bir PS5 yamasınu beraberinde getirecek.

PS5 kullanıcıları, sonunda Performans veya Çözünürlük grafik modları arasında seçim yapabilecekler. Terminator: Resistance Enhanced, bu yılın başlarında PS4 sahiplerinin ücretsiz yükseltme yapabildiği, geliştirilmiş PS5 sürümü olarak piyasaya sürülmüştü.

Reef Entertainment, Terminator: Resistance’ı 2019 yılında piyasaya sürdü. Birinci şahıs nişancı oyunu, Terminator 2: Judgment Day‘deki olaylardan 30 yıl sonrasını konu alıyor. Ayrıca yaptığınız seçimlere bağlı olarak farklı sonlar sunarken, doğrudan çatışma ve gizlilik yaklaşımı arasında da seçim yapmanıza olanak sağlıyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.