The Matrix Awakens: Unreal Engine 5 Experience, PSN’de sızdırıldı

The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience, PlayStation Network veritabanı sızıntısıyla ortaya çıktı. PSN arka ucunda keşfedilen veriler, oynanabilir PS5 deneyimine ait olduğu öne sürülen bir görseli de ortaya çıktı.

Merak uyandıran The Matrix Awakens deneyimi hakkında şu anda çok fazla bilgi yok. Ancak yakında vizyona girecek olan The Matrix Resurrections filmiyle bağlantılı olabileceği tahmin ediliyor. GamingLeaksandRumours Reddit alt dizininde paylaşılan sızıntıda, Unreal Engine 5 deneyiminin kapak görseli veya poster benzeri bir görseli de paylaşıldı:

The Matrix Awakens

Sony kısa süre önce Unreal Engine geliştiricisi Epic Games ile iş birliği yaparak Radiohead Kid A Mnesia Exhibition‘ı PS5 ve PC için ücretsiz olarak yayınladı. Radiohead’in Kid A ve Amnesiac albümlerinin 21. yılına özel sanal bir deneyim olarak geldi. Belki The Matrix Resurrections filmi için de benzer bir çalışma yolda olabilir.

The Matrix Awakens, “deneyim” olarak adlandırıldığından, muhtemelen tam bir oyun olmayacak. Sony Interactive Entertainment, çeşitli dahili ve harici işbirlikleri aracılığıyla PS5 konsoluna oyun dışı deneyimler getirmeye çalışıyor gibi görünüyor. Yine de resmi duyuru gelene kadar konuşmak için erken.

The Matrix Awakens: An Unreal Engine 5 Experience hakkında daha fazla bilgi ortaya çıktığında sizlerle paylaşacağız. Hayranların yıllardır beklediği oyun gelmese de, sevilen film serisiyle ilgili her türlü proje heyecan verici. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.