The Callisto Protocol: Final Transmission DLC’si için çıkış tarihi duyuruldu

The Callisto Protocol için hikaye DLC’si yolda. Season Pass’in en büyük parçası olan Final Transmission genişlemesinin çıkış tarihi duyuruldu.

Final Transmission ilk olarak 27 Haziran’da, iki günlük erken erişimle PS5 ve PS4 için yayınlanacak. Ardından Xbox Series X|S, Xbox One ve PC’ye de gelecek.

Hikaye genişlemesinin fiyatı henüz belli değil ancak 285 TL fiyat etiketine sahip olan Season Pass’e dahil olacağını biliyoruz.

Final Transmission hikayenin son bölümü olacak

The Callisto Protocol: Final Transmission için kısa bir fragman yayınlandı. Video ana karakter Jacob Lee’nin karşılaşacağı büyük yaratıklardan birini gösteriyor.

Paylaşım ayrıca genişlemenin “son bölüm” olduğunu da belirtiyor. Daha önce oyuna sadece üç DLC gelmesine rağmen oyuncular ilk (ve muhtemelen son) kez hikaye içeriği alacaklar.

The Outer Way Skin Collection, yeni kostümler ve silah görünümleri ekle getirmişti. Contagion Bundle, yeni bir zorluk modu ve daha fazla ölüm animasyonunu içeriyordu. Riot Bundle ise dalga tabanlı bir hayatta kalma modu, 11 yeni bitirme animasyonu ve yeni kozmetikler sundu.

The Callisto Protocol ücretsiz güncellemeler de aldı. Bunlar oyuna Hardcore, New Game+ ve Dismemberment modlarının yanı sıra ara sahneleri ve ölüm animasyonlarını atlama özelliği getirmişti.

Final Transmission adından da anlaşılacağı gibi son içerik DLC’si olacak. Konusuna dair daha fazlası açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.