The Callisto Protocol’un Season Pass içeriği belli oldu

The Callisto Protocol, çıktıktan sonra yeni içerikler almaya devam edecek. Striking Distance Studios oyuna Season Pass ile neler geleceğini detaylandırdı.

Season Pass, The Callisto Protocol’e yeni kozmetikler, hikaye DLC’si, Contagion adlı yeni bir kalıcı ölüm modu, keşfedilmemiş yeni bir bölge içeren Riot adlı bir diğer mod, Jacob ve düşmanları için yeni ölüm animasyonları ekleyecek.

Ücretli içerik paketiyle gelmesi planlanan tüm yenilikler, oyunun Steam sayfasında detaylandırıldı.

The Callisto Protocol

The Callisto Protocol – Season Pass neler getirecek?

The Callisto Protocol için planlanan sezonluk içerikler dört başlık altında paylaşıldı:

  • Outer Way Skin Koleksiyonu: Callisto’nun dehşetinden kurtulmak için savaşırken UJC’ye karşı bir yeraltı isyanı olan Outer Way’in zırhını kuşanın.
  • Contagion Paketi: Yeni bir mod olan Contagion ile gerçek hayatta kalma korku deneyimini keşfedin. Azaltılmış cephane ve hızlı sağlık düşüşleri, özelleştirilmiş bir zorluk ve kalıcı ölümle, Black Iron Prison’dan veya Callisto’nun yüzeyinin altında gizlenen dehşetlerden kaçmak için ikinci bir şans yok. Contagion Paketi ayrıca Jacob için 13 yeni ölüm animasyonu ve Watchtower Skin Koleksiyonu içeriyor.
  • Riot Paketi: Black Iron Hapishanesi’nin daha önce keşfedilmemiş bir bölgesine girin ve acımasız düşman dalgalarıyla savaşın. Silahlarınızı yükseltmek veya yenilerini yapmak için kredi toplayın ve yepyeni bir mod olan Riot’ta saldırılara karşı mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalın. Riot Paketi ayrıca düşmanlar için 12 yeni ölüm animasyonu ve Engineer Skin Koleksiyonu içeriyor.
  • Hikaye DLC’si: The Callisto Protocol’un korkunç sırlarının derinliklerine inin.

Ana oyundan kaldırılmış bir içerik yok

Season Pass’te yeni ölüm animasyonlarının yer alması, oyunun ana hikayesinden bazı sahnelerin gizlendiğine dair söylentilere neden oldu.

Striking Distance Başkanı Glen Schofield, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda (yukarıda) endişelere yanıt vererek tüm oyuncuların ana hikayede aynı içeriklere erişeceğini belirtti:

“Sezon pass için ana oyundan hiçbir şey kaldırmıyoruz. Henüz içerik üzerinde çalışmaya başlamadık bile. Bunların hepsi yeni yılda üzerinde çalışacağımız yeni şeyler. Hayranlar daha fazla ölüm istedi, bu yüzden gelecek yıl bunu bir öncelik haline getiriyoruz.”

The Callisto Protocol, 2 Aralık’ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun kupa listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.