God of War Ragnarok’un zorluk ayarlarındaki önemli bir hata düzeltildi

Santa Monica Studio, God of War Ragnarok için bir güncelleme daha yayınladı. Yeni 2.04 yaması, oyunda ilk günden bu yana var olan bir hatayı gideriyor.

Oyuncular, God of War Ragnarok çıktığı günden beri, zorluk ayarlarındaki bir hatadan şikayet ediyordu. Bu kritik hata, oyun içinde zorluk değiştirdildiğinde herhangi bir değişim görünmemesine neden oluyor.

Oyunun 2.04 güncellemesi ayrıca oyuncuların silahlar menüsündeyken karşılaştığı bir çökme sorununu da düzeltiyor. Yama notlarına buradan ulaşabilirsiniz.

God of War Ragnarok, Kratos, Thor, savaş

God of War Ragnarok – 2.04 yaması:

Yeni güncelleme yine kısa yama notlarına sahip. Ancak topluluğun lansmandan bu yana bildirdiği bir sorunu gidermesi açısından önemli.

Genel

  • Bazı oyuncuların oyun içinde zorluk seviyesini değiştirememesine neden olan bir durum düzeltildi.

Kararlılık ve Performans

  • Silahlar menüsünde meydana gelebilecek nadir bir çökme düzeltildi.

Bazı oyuncular, God of War Ragnarok’un “Bana Fazla Yüklenme” ve “Dengeli Olsun” zorlukları arasında çok az fark olduğunu öne sürüyor. İlki, oyuna yeni eklendi ve nispeten daha kolay bir mod.

Devam oyunu, sık aralıklarla güncellenmeye devam ediyor. Yeni 2.04 güncellemesiyle beraber oyunun beşinci yaması yayınlanmış oldu. Hepsi hata düzeltmelerine ve çökme sorunlarını gidermeye odaklanıyor.

Yönetmen Eric Williams, oyun için DLC planları olmadığını açıkladı. 2018 yılındaki God of War gibi yine genişleme gelmeyecek. Ancak sonraki güncellemelerde New Game+ ve Fotoğraf Modu gibi eklemeler yapılabilir.

Bu arada God of War Ragnarok, en hızlı satan PlayStation oyunu olmayı başardı. Ayrıca serinin de rekorunu kırmış oldu. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.