The Outer Worlds ve Thief, Epic Games Store’da ücretsiz oluyor

Epic Games Store’un önümüzdeki haftalarda ücretsiz olarak vereceği oyunlar belli oldu. Kaçıranlar üzülmesin! The Outer Worlds bir kez daha ücretsiz oluyor.

The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition, Yılbaşı indirimlerinde dağıtılan oyunlar arasındaydı. Aksiyon RPG oyunu, 4-11 Nisan 2024 tarihleri arasında yine ücretsiz verilecek.

The Outer Worlds, Spacer's Choice Edition, DLC

Spacer’s Choice Edition, ana oyunun yanı sıra Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon DLC’lerini içeren kapsamlı bir paket. Yani bol kepçe olacak.

Aynı tarihler arasında Eidos Montreal’in gizlilik aksiyon oyunu Thief de bedava olacak. İki oyun, mağazada şu anda ücretsiz sunulan metroidvania platform oyunu Islets’in yerini alacak.

Thief, gizlilik, aksiyon, oyun

Epic Games Store yaramıza merhem olmaya devam ediyor

Epic Games Store, İlkbahar İndirimleri’ni dün itibarıyla sonlandırsa da özellikle ülkemizdeki oyunseverlerin yüzünü güldüren hediyeler veriyor.

Mağaza, 2019’dan bu yana haftalık olarak ücretsiz oyunlar sunuyor. Platform, teklifler devam ederken bir hafta içinde hangi oyunun ücretsiz alınacağını gösteriyor.

Epic Games Store, oyun, mağaza

Steam’in Türkiye’de dolara geçmesinin ardından önemli bir alternatif haline gelen Epic Games’in dijital mağazasında yapılan indirimleri ve hediye oyunları kaçırmamanızı öneririm.

Bu arada, PlayStation Store’da İlkbahar İndirimi kampanyasını geçtiğimiz günlerde başlattı. Alan Wake 2, Hogwarts Legacy, Call of Duty: MW3, Skull and Bones ve daha yüzlerce popüler oyunda %75’e varan indirimler var.

Ayrıca PS Plus Essential Mart ayı oyunları da duyuruldu. Aboneler, Immortals of Aveum, Minecraft Legends ve Skul: The Hero Slayer’ı yine ücretsiz alabilecek.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.