The Witcher – 4. Sezon: Liam Hemsworth, Geralt olarak ilk kez gösterildi

Netflix, The Witcher dizisinde Henry Cavill’in yerini alan Liam Hemsworth’un canlandırdığı Rivyalı Geralt’a ilk bakış sunan yeni bir teaser videosu yayınladı.

Netflix, Açlık Oyunları ve Kurtuluş Günü: Yeni Tehdit gibi filmlerin yıldızı Hemsworth’un dizide nasıl göründüğünü, karakterin bir şeyleri sezip arkasını döndüğü çok kısa bir görüntüyle sergiledi.

The Witcher – 4. Sezon teaser’ını aşağıdan izleyebilirsiniz. Aslına bakılırsa Cavill ile çok ayrı tarzda olmalarına rağmen değişikliğin çok da sırıtmadığı söylenebilir.

The Witcher ekibi yeni Geralt görünümüne 1 yıldır çalışıyordu

Entertainment Weekly‘e konuşan dizi sorumlusu Lauren S. Hissrich, karakterin yeni görünümünün bir yılı aşkın bir süredir geliştirildiğini ve paylaşmaktan büyük heyecan duyduklarını belirtti:

“Görünüşü bir yılı aşkın bir süredir geliştirilme aşamasındaydı, bu yüzden sonunda Liam Hemsworth’un Riviyalı Geralt rolüne resmi bir ön bakışını paylaşmak heyecan verici. Oyuncular ve ekip, Liam’ın ilk günden itibaren karaktere kattığı tutku, enerji ve tasvirden etkilendiler: Kirli sakal, ikonik yara izi ve diğerleri! 4. sezonu çekerken çok eğleniyoruz ve hayranları bu yolculukta bizimle birlikte ağırlamaktan heyecan duyuyoruz.”

The Witcher, 3. Sezon

Netflix, Kasım 2022’de Henry Cavill’in üç sezonun ardından ayrılacağını duyurmuştu. Yerine geçecek oyuncunun Liam Hemsworth olarak açıklanması açıkçası çoğu insanda hayal kırıklığı yaratmıştı.

The Witcher – 4. Sezon’un prodüksiyonu şu anda İngiltere’de devam ediyor. Yeni sezon, Andrzej Sapkowski’nin kitaplarından uyarlanan dizinin beşinci ve son sezonuyla arka arkaya çekiliyor.

Dizinin son iki sezonu, Andrzej Sapkowski’nin son üç kitabını (Ateşle İmtihan, Kırlangıç Kulesi ve Gölün Hanımı) kapsayacak. Geralt rolü, Hemsworth’e emanet olacak.

The Witcher, Geralt, Henry Cavill, Liam Hemsworth

Geralt’ın evlatlık kızı Ciri’yi canlandıran başrol oyuncusu Freya Allan, “anormal bir durumla” uğraşan Hemsworth için üzüldüğünü ancak hayranların ona bir şans vermesini umduğunu söyledi.

Hissrich, Cavill’in ayrılmasının ardından dizinin Geralt olmadan bitebileceğini veya devam edebileceğini söyledi ancak Netflix bunu yapmadı çünkü anlatılacak çok fazla hikaye kalmıştı.

The Witcher dizisinin yeni Geralt’ını nasıl buldunuz? Sizce beklentileri karşılayarak rolün altından kalkabilecek mi? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.