The Witcher: Blood Origin dizisinin yeni başrolü belli oldu

Netflix, The Witcher: Blood Origin dizisinde Jodie Turner-Smith’in ayrılmasının ardından yeni başrol oyuncusunu buldu. Rivyalı Geralt’tan 1200 yıl öncesini anlatacak olan mini dizide Éile karakterini Sophia Brown canlandıracak.

Yayın devi, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, “Sophia Brown, Kıtadaki büyük bir hesaplaşmanın ardından onu intikam ve kurtuluş arayışına gönderen, bıçağın yoluna geri dönmek zorunda kalan ve bir göçebeden savaşçıya dönüşen seçkin bir müzisyen olan Éile olarak katılıyor.” ifadelerine yer verdi. Daha önce başrol için Jodie Turner-Smith seçildi, ancak oyuncu zamanlama sorunu nedeniyle çekimler başlamadan önce ayrıldı.


The Witcher: Blood Origin, Geralt of Rivia’nın maceralarından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçecek ve Netflix’in ana dizisi The Witcher’ın ön bölümü olarak gelecek. Dizi, ilk Witcher’ın yaratılışının yanı sıra canavarlar, insanlar ve elflerin dünyaları birleştiğinde ortaya çıkan olaylar da dahil olmak üzere zamanda kaybolmuş yepyeni bir hikaye anlatacak. bir ol. Blood Origin altı bölümden oluşacak ve mini dizi olarak ekranlara gelecek. Netflix henüz bir yayın tarihi açıklamadı.

Blood Origin, The Witcher dizisinin yapımcısı olan Lauren Schmidt Hissrich ve The Witcher 1. Sezonun ‘Of Banquets, Bastards and Burials’ bölümünü yazan Declan de Barra tarafından geliştiriliyor. Sophia Brown, dizide Fjall ve Scían’ı oynayacak olan Laurence O’Fuarain ve Michelle Yeoh‘a katılıyor. Oyuncu kadrosunun geri kalanı açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Netflix’in seri için tek planı bu değil. The Witcher’ın 2. Sezon çekimleri Nisan ayının sonunda tamamlandı ve artık yayın tarihini bekliyoruz. Ayrıca Nightmare of the Wolf adlı bir anime uyarlaması da yolda. 2020’nin sonunda duyurulan filmle henüz şu anda çok fazla ayrıntı yok. Yarın gerçekleşecek olan WitcherCon etkinliğinde daha fazlasını öğrenebiliriz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.