Twisted Metal dizisinin yayın tarihi açıklandı

NBC’nin televizyon ve akış şirketi Peacock, merakla beklenen Twisted Metal dizisinin yayın tarihini duyurdu.

Aynı ismi taşıyan oyun serisinden uyarlanan dizinin çekimleri Ağustos 2022’de sona ermişti. Artık 27 Temmuz 2023’de Peacock ekranlarından izleyicilerle buluşacağını biliyoruz.

Twisted Metal’in canlı aksiyon komedi uyarlamasında sütçü John Doe rolünde Anthony Mackie ve vahşi, baş belası bir karakter olan Quiet rolünde Stephanie Beatriz var.

Twisted Metal dizisinin posteri paylaşıldı

Peacock tarafından yapılan paylaşımda Mackie’nin direksiyon başında olduğu bir poster de yer aldı. Sağ tarafta Sweet Tooth’un dondurma kamyonu da yer alıyor.

Twisted Metal dizisi, kendisine daha iyi bir yaşam şansı vadedilen çenesi düşük bir yabancının hikayesini konu alıyor. Bunun için gizemli bir paketi kıyamet sonrası bir çorak arazide başarılı bir şekilde teslim etmesi gerekecek.

Dizide Tahj Vaughans (Mike), Jared Bankens (Agent Shepard), Michael Carollo (Carl) Chelle Ramos (Jamie Roberts), Thomas Haden Church (Ajan Stone) ve Neve Campbell (Raven) isimler de rol alıyor.

Deadpool’un yazar ikilisi Rhett Reese ve Paul Wernick’in konseptine dayanan dizinin senaryosu Michael Jonathan Smith (Cobra Kai) tarafında kaleme alındı.

God of War, PlayStation Productions

PlayStation oyunlarından uyarlanan daha birçok yapım yolda. God of War ve Horizon dizilerinin yanı sıra Days Gone, Ghost of Tsushima, Jack and Daxter, Gravity Rush ve Gran Turismo filmleri gelecek.

Ayrıca Ellie’nin yolculuğu The Last of Us dizisinin 2. sezonuyla devam edecek. Uncharted için bir devam filmi de muhtemelen izleyicilerle buluşacak.

Twisted Metal için ilk fragmanının yarın geleceği duyuruldu. Yayınlandığında sizlerle paylaşacağız.

Güncelleme: Twisted Metal dizisinin ilk tanıtım videosu yayınlandı. Anthony Mackie’nin öne çıktığı fragmanın sonunda Sweet Tooth da kamyonetinin arkasında görüntüleniyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.