Armored Core 6’nın çıkış tarihi duyuruldu: İşte oynanış fragmanı

Bandai Namco, Armored Core 6 Fires of Rubicon için ilk oynanış fragmanını yayınladı. Fragmanla birlikte oyunun çıkış tarihi duyuruldu.

From Software’in bir sonraki oyunu olan Armored Core 6, 25 Ağustos 2023‘te çıkacak. Üstelik PlayStation, Xbox ve PC (Steam) mağazalarında ön siparişe açıldı.

Hızlı tempolu savaşlar, derinlemesine özelleştirme ve heyecan verici boss dövüşleri vadeden robot savaşı oyununun oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Armored Core 6 Fires of Rubicon’un resmi özetine göre uzak gezegen Rubicon 3’te ‘Coral’ adlı gizemli yeni bir madde keşfedildi.

Bu maddenin bir enerji kaynağı olarak insanlığın teknoloji ve iletişim yeteneklerini önemli ölçüde geliştirmesi bekleniyordu. Bunun yerine, gezegeni ve çevredeki yıldızları alevler ve fırtınalar içinde yutan ve Yanan Yıldız Sistemi oluşturan bir felakete neden oldu.

Coral neredeyse yarım asır sonra artık felaketle kirlenmiş ve mühürlenmiş bir gezegen olan Rubicon 3’te yeniden ortaya çıktı. Dünya dışı şirketler ve direniş grupları, maddenin kontrolü için savaşıyor.

Oyuncular bağımsız bir paralı asker olarak Rubicon’a sızacak ve kendisini şirketler ve diğer hiziplerle madde üzerine bir mücadelenin içinde bulacak.

Armored Core 6: Fires of Rubicon

Armored Core 6 Fires of Rubicon’un fiyatı ve sürümleri

Armored Core 6’nın ön siparişle satışa sunulmasıyla birlikte fiyatlar da ortaya çıktı. Ayrıca ön sipariş veren oyuncuların alacağı bonuslar da belli oldu.

PlayStation

  • Standard Edition – 1.049 TL
  • Deluxe Edition – 1.199 TL

Xbox

  • Standard Edition – 1.049 TL
  • Deluxe Edition – 1.199 TL

PC (Steam)

  • Standard Edition – 899 TL
  • Deluxe Edition – 1.049 TL

Oyunu ön sipariş verenler MELANDER C3 G13 Özgün Özelleştirmesi “TENDERFOOT” setini alacak. İçeriği şu şekilde:

  • MELANDER C3 parça seti (Erken Açma: Parça setinin ve armanın kilidi oyunda ilerleyerek de açılabilir.)
  • Arma (erken açma)
  • Özel AC Çıkartması

Bu arada yönetmen Masaru Yamamura, oyunun çok oyunculu bir moda sahip olacağını doğrulanmıştı. Geliştiriciler, makine savaşlarına odaklanan bir versus modu planlıyor.

Armored Core 6 Fires of Rubicon, PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.