Twisted Metal söylentilerini güçlendiren yeni bir detay ortaya çıktı

Destruction AllStars geliştiricisi Lucid Games, PS5 için henüz duyurulmamış birinci parti AAA IP üzerinde çalışıyor. Oyunun varlığı, bir geliştiricinin LinkedIn profili aracılığıyla ortaya çıktı. Verilen bilgiler, geliştiricinin Twisted Metal oyunu üzerinde çalıştığına dair söylentileri alevlendiriyor.

Lucid Games’in yeni projesi, Ağustos 2020’den Ekim 2021’e kadar stüdyoda Teknik Oyun Tasarımcısı olarak çalışan Drew Williams-Rostron’un LinkedIn profilinde göründü. Profildeki henüz duyurulmamış birinci parti amiral gemisi AAA IP tanımı Twisted Metal serisinin geri dönüşüne dair söylentilerle uyuşuyor.

Twisted Metal

Serinin son oyunu, 2012’de PS3 için piyasaya sürülen Twisted Metal olmuştu. Gelen son raporlar, Sony Pictures Television tarafından ele alınan bir canlı aksiyon dizisinin yanı sıra 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan oynaması ücretsiz bir oyunun geleceğine işaret ediyor.

Dizi projesi ortaya çıktığına göre, serinin yeni bir oyunla desteklenmesi muhtemel görünüyor. Sony’nin şu anda 25 tane birinci parti oyun üzerinde çalıştığı düşünüldüğünde, Twisted Metal’ın aralarında olabileceğini tahmin etmek zor değil. Yine de resmi açıklama gelene kadar gerçeği öğrenemeyeceğiz.

Lucid Games, şu anda oynaması ücretsiz araç savaşı oyunu Destruction AllStars üzerinde çalışmaya devam ediyor ve oyuna 26 Ocak 2022’de büyük bir güncelleme yayınlayacak. Yeni güncelleme, menü ve HUD tasarımında değişikliklerin yanı sıra yeni görsel efektler getirecek. Mevcut HotShots AllStar Pass de aynı tarihte sona erecek.

Twisted Metal oyunu (ya da her neyse) hakkında detaylı bilgiler açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Oyuncular serinin dönüşü konusunda istekli ve muhtemelen çağrılarına olumlu yanıt alacaklar.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.