Ubisoft, Beyond Good and Evil 2 ve gizemli bir oyun için iş ilanı verdi

Ubisoft Montpellier’ın LinkedIn üzerinden paylaştığı bir iş ilanı, stüdyonun Beyond Good and Evil 2‘nin yanı sıra henüz duyurulmamış yeni bir oyun üzerinde hala çalıştığını ortaya çıkardı. Ubisoft, Beyond Good and Evil 2’nin hala geliştirildiğini belirtse de, oyun bu yılki E3 2021 etkinliğinde yer almadı.

Ubisoft, iki oyunu da geniş kitlelere ulaştıracak bir Topluluk Geliştiricisi aramaya başladı. Şirket, LinkedIn gönderisinde, Beyond Good and Evil 2 ve henüz duyurulmamış bir oyunun topluluk stratejisini yönetmek için bir Topluluk Geliştiricisi aradığını duyurdu. Fransa’daki Montpellier ofisinde çalışacak adaylardan Fransızca ve İngilizce dillerine hakim olması bekleniyor.

Ubisoft Montpellier’den yeni Rayman oyunu gelebilir mi?

Rayman

Topluluk Geliştiricisi aynı zamanda oyunun bir çıkış aşamasına yaklaştığını gösteren PR ve etkinlikleri ele alacak. Ubisoft uzun zamandır Beyond Good and Evil 2 üzerinde çalışıyordu ancak oyunu yakın gelecekte piyasaya sürmeyi planlamadığını doğrulamıştı. Diğer yandan duyurulmamış yeni oyunun ne olduğuna dair yeni bir bilgi yok. Ancak Ubisoft Montpellier’in ele alabileceği serilerin başında Rayman geliyor. Stüdyo, en son 2013’te PC ve konsollar için Rayman Legends‘ı geliştirdi. Belki de beklenen devam oyunu sonunda gelebilir.

İlk olarak 2017 yılında duyurulan Beyond Good and Evil 2’nin geliştirme süreci yılan hikayesine döndü. İlk olarak 2019 yılı için oynanabilir beta planlanmıştı. Ancak deneme sürümü, kayıt sayfası hala açık olmasına rağmen hâlâ gelmedi. Ubisoft ayrıca oyunun sürekli internet bağlantısı gerektireceğini belirtmişti. Şirketin CEO’su Yves Guillemot, geçtiğimiz yılın sonlarında Beyond Good and Evil 2’nin gelişiminin iyi ilerlediğini söyledi.

Ubisoft‘un henüz duyurulmamış oyunu için henüz Rayman’dan öte tahmin yapmak zor ancak gelişmeleri sizler için takip edeceğiz. Son olarak şirketin geçtiğimiz hafta Beyond Good and Evil 2 için yayınladığı konsept görseline aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.