Until Dawn, PS5 ve PC’ye geliyor: Duyuru fragmanı yayınlandı

Until Dawn bir süredir yeni nesil sürümler alacağına dair söylentilerle gündemdeydi. Beklenen duyuru State of Play’de geldi.

Korku oyunu, sinematik bir duyuru fragmanıyla sahne aldı. Net bir çıkış tarihi verilmese de, videonun sonunda 2024’te PS5 ve PC’ye geleceği belirtildi.

Until Dawn, İngiliz Ballistic Moon stüdyosu tarafından güncel donanımlara taşınıyor. Etkinlikte gösterilen fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Until Dawn hangi yeniliklerle dönüyor?

Ballistic Moon, Until Dawn’ın Unreal Engine 5 üzerine inşa edildiğini belirtiyor. Son teknoloji araçlar ve tekniklerle yükseltildi.

Yeni ve geliştirilmiş animasyonlar, orijinal karakter performanslarının başarısını temel alıyor. Karakterler, ortamlar ve efektler gelişmiş bir sinematik korku deneyimi için yükseltildi.

Hikayeyi daha incelikli ve duygusal kılmak için daha geniş bir sinematik renk paleti ve yeni perspektifler kullanıldı. Oyuncular yeni yerleri keşfedebilecek ve yeni deneyimler yaşayabilecek.

Until Dawn Remake

Üçüncü şahıs kamera ve bağlamsal karakter hareketi animasyonları sunan Until Dawn, geliştirilmiş ses deneyimiyle kader gecesinin atmosferini gerçekten hissetmenize olanak tanıyacak.

Stüdyo, sizi kabusu yeniden yaşamaya ve her kararın yaşamla ölüm arasında fark yaratabileceği sürükleyici bir dehşeti deneyimlemeye davet ediyor.

Bu arada PlayStation Productions, sevilen korku oyununun film uyarlaması üzerinde çalıştığını onaylamıştı. Filmin yönetmenliğini Shazam! filminin yönetmeni David F. Sandberg üstleniyor.

PS5 ve PC sürümlerinin çıkış tarihi ve geliştirilmiş özelliklere dair diğer detaylar açıklandığında sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.