Death Stranding 2 On The Beach, State of Play’de yeni fragmanıyla sahne aldı

Death Stranding 2 dün geceki PlayStation State of Play canlı yayınının yıldızlarından biri olarak yeni duyuru fragmanıyla sergilendi.

Oyunun tam ismi, daha önce bildirildiği gibi Death Stranding 2 On The Beach olarak açıklandı. Hideo Kojima, gösteride her zaman olduğu gibi oyuncuları meraka sürükledi.

Yeni fragman, sinematik ve oynanış görüntülerini bir araya getiriyor. Norman Reedus’un canlandırdığı Sam Porter Bridges’in dönüşüne derinlemesine bir bakış sağlıyor.

Death Stranding 2 fragmanında öne çıkan detaylar

Fragmanda ayrıca Léa Seydoux’un Fragile ve Troy Baker’ın Higgs karakterinin dönüşünü de gösterdi. Maskeli ve gitarlı karakterin gizemi çözüldü.

Ayrıca büyük bir gemiyi komuta etme yeteneğinin ön izlemesi yapıldı. Görüntülere bakılırsa devam oyunu, oyuncuları Meksika’ya götürecek ve Sam bir kez daha dünyayı birbirine bağlamaya devam edecek.

Death Stranding 2, Higgs, makyaj

Bu arada, Higgs yeni bir kıyafet ve palyaço tarzı bir makyajla karşımıza çıktı. Fragmanın sonuna doğru, elektrik patlamaları yayan bir elektro gitarla devasa bir yaratıkla savaşıyor.

Son olarak, UCA da Fragile tarafından kurulan ve Drawbridge adı verilen yeni bir organizasyon, artık insan taşıyıcılar kullanılmıyor gibi görünüyor.

Death Stranding 2, Fragile, kukla

Death Stranding 2 On The Beach hakkında bilinenler şimdilik bu kadar. Ek olarak fragmanın açıklama kısmında şunlar yer alıyor:

“UCA’nın ötesinde ilham verici bir insani bağlantı görevine çıkın. Sam, yanında yoldaşlarıyla birlikte insanlığı yok olmaktan kurtarmak için yeni bir yolculuğa çıkıyor.

Başka bir dünyaya ait düşmanlar, engeller ve akıllardan çıkmayan bir soruyla kuşatılmış bir dünyadan geçerken onlara katılın: Bağlantı kurmalı mıydık? Efsanevi oyun yaratıcısı Hideo Kojima, adım adım dünyayı bir kez daha değiştiriyor.”

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.