Vampire Survivors’ın PlayStation sürümleri ve Contra DLC’si duyuruldu

Poncle’ın roguelike aksiyon hayatta kalma oyunu Vampire Survivors sonunda PlayStation’a geliyor. Ayrıca Contra temalı yeni bir DLC yolda.

Stüdyo ana oyunun ve tüm DLC paketlerinin bu yaz PS4 ve PS5 için satışa sunulacağını belirtti. Operation Guns adlı Contra DLC’si ise 9 Mayıs’ta yayınlanacak.

Vampire Survivors ilk olarak 2022’de PC, Mac, Xbox konsolları ve mobil cihazlar için çıkmıştı. Ardından geçtiğimiz yıl Nintendo Switch sürümü geldi.

Vampire Survivors: Operation Guns DLC’si neler içeriyor?

Operation Guns, istatistik değişikliğine teşvik eden built odaklı karakterler, tonla silah evrimi ve arcade-hard oynanışı birleştiren bir zorluk eğrisi ile Konami’nin klasik Contra serisinden ilham alıyor.

Tüm bu yenilikleri Vampire Survivors’ın klasik hayatta kalma formülüyle birleştiren bir sonraki DLC’nin içeriği şöyle:

  • 11 silahlı karakter
  • Temel versiyonlar ve evrimler arasında 22 yeni silah. Hepsi silah değil; bazıları patlamaları da tetikliyor!
  • 1 büyük seviye ve 1 bonus seviyesi
  • Doğrudan Contra serisinden 13 müzik ve 6 yeni cover
  • Patlayıcı derecede aptalca 6 bölümlük bir Macera

Vampire Survivors hem oyuncular hem de eleştirmenler tarafından beğenilen bir oyun oldu. Öyle ki, DICE Ödülleri ve BAFTA Oyun Ödülleri (En İyi Oyun) gibi prestijli etkinliklerde ödüller almayı başardı.

PlayStation sürümlerinin çıkış tarihi ve yeni DLC hakkında daha fazlası açıklanırsa sizlerle paylaşacağız. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.