Vampire: The Masquerade – Swansong’un çıkış tarihi ertelendi

Yayıncı Nacon ve geliştirici Big Bad Wolf Studio, Vampire: The Masquerade – Swansong‘u üç ay ertelediklerini duyurdu. Hikaye odaklı RPG oyunu, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch ve PC için 19 Mayıs 2022‘de gelecek.

Geliştirici, bu yıl birçok oyunun ertelenme sebebi olan pandeminin Vampire: The Masquerade – Swansong’un gelişimine darbe vurduğunu açıkladı. Erteleme kararı, oyunun kalitesini iyileştirmek için ekstra zaman sağlayacak. Gecikme aynı zamanda ekibin iş ve yaşam dengesini kurmasına yardımcı olacak.

Vampire: The Masquerade – Swansong, seçimlerin öne çıktığı sürükleyici bir hikaye sunacak

Vampire: The Masquerade, Swansong

Swansong, her seçiminizin üç ana karakterin ve Boston Kamarası‘nın kaderini belirleyeceği hikaye odaklı bir rol yapma deneyimi olacak. Yeni Vampire: The Masquerade oyununda, yine gerçek ve doğaüstü arasındaki çizginin sürekli bulanık kaldığı karmaşık bir dünyada cazibeli yaratıklar olarak oynayacaksınız.

“Kuğu” lakaplı Hazel Iversen, Boston Kamarası’nın yeni prensi. Katı mizacını nazik tavırlarıyla gizleyen Hazel, gücünü kanıtlamanın ve geceleri dolaşan vampirleri insanlardan gizli tutmaya dayalı Masquerade denilen vampir yasasına uyulmasını sağlamanın peşinde. Fakat hiçbir şey planlandığı gibi gitmeyecek.

Komplo, cinayet ve güç kavgaları söylentileri arasında, gölgeler içinde çalışarak Boston’ı kaosa sürükleyen soruşturmalardan korumalısınız. Her biri 100 yaşından büyük olan 3 vampir olarak oynayacağınız hikayede farklı bakış açılarından bakacak ve karakter sayfalarını kullanarak yalanlarla doğruları birbirinden ayırmalısınız. Her karakterin yaklaşımınıza göre geliştirebileceğiniz kendilerine has vampir becerileri ve disiplinleri bulunuyor.

Vampire: The Masquerade – Swansong’da hem soruşturma hem de diğer karakterlerle olan sosyal etkileşimleriniz sırasında yaptıklarınızın sonuçları belirleyecek. Her durumu dikkatlice analiz etmelisiniz, çünkü verdiğiniz kararların kahramanlarının hayatları ve Boston Kamara’sının kaderi üzerinde çok büyük etkileri olacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.