VR korku aksiyon oyunu Alien: Rogue Incursion duyuruldu

Survios, Alien: Rogue Incursion adlı yeni oyununu duyurdu. Stüdyo, aksiyon-korku oyunu hakkında pek fazla bilgi vermedi.

Aksiyon korku oyunu, yıl sonuna doğru PSVR 2, Steam ve Meta Quest 3 için gelecek. Kalp atışlarını hızlandıran aksiyon, keşif ve korkunç Xenomorph’larla dolu orijinal bir hikaye ve oynanış vadediyor.

Alien: Rogue Incursion’ın çıkış tarihi henüz netleştirilmedi. Ayrıca aşağıdaki kısa duyuru fragmanında herhangi bir oynanış veya sinematik yer almadı.

Alien: Rogue Incursion, seriyi VR deneyimiyle birleştirecek

Survios’un Baş Ürün Sorumlusu TQ Jefferson, ekip olarak Alien serisinin büyük hayranı olduğunu belirterek şunları söyledi:

“Survios’taki ekibimiz Alien’ın büyük hayranları ve teknik açıdan en gelişmiş, sürükleyici ve ilgi çekici VR deneyimlerini sınıfının en iyisi serilerle birleştirme yeteneğimizle uzun süredir Alien: Rogue Incursion’ı geliştiriyorlar. Tamamen orijinal olan bu hikaye, kinetik aksiyon ve yürek hoplatan keşiflerden tüylerinizi diken diken edecek korkunç derecede uyanık Xenomorph’larımıza kadar 45 yıllık Alien’ın tüm favori unsurlarını içeriyor.”

Alien: Isolation

İlk iki film arasında geçen Alien: Isolation tarzı bir yapım görebiliriz. 2014 yapımı sevilen oyunun 10. yıl dönümünde benzer bir deneyim VR platformlarında ilgi görebilirdi.

Yine de oynanış görüntüleri gelmeden kesin bir şey söylemek zor. Henüz duyuru fragmanının ötesinde elimizde hiçbir görüntü yok. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız.

Survios daha önce The Walking Dead: Onslaught, Creed: Rise to Glory ve Westworld Awakening gibi popüler VR oyunlarıyla karşımıza çıkmıştı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.