Warframe, yeni DLC ile birlikte çapraz platform desteği alacak

Warframe geliştiricisi ve yayıncısı Digital Extremes, oynaması ücretsiz oyun için çapraz platform desteği ve yeni bir genişleme geleceğini duyurdu. The New War adlı genişleme, çapraz oyun ve çapraz ilerleme özellikleri ile birlikte bu yıl oyunculara sunulacak.

Digital Extremes, yeni DLC ve çapraz platform desteğinin PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Nintendo Switch dahil olmak üzere tüm platformlarda eş zamanlı yayınlanacağını belirtti. Warframe: The New War genişlemesinin 30 dakikalık oynanış demosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Genişlemede Corpus mühendisi Veso, Grineer askeri Kahl-175 ve Dax savaşçısı Teshin yer alacak. Üç karakter ilk kez bir macerada oynanabilir olacak.

Warframe: The New War oynanış videosu:

“Hazırlan Tenno. Yeni Savaş geliyor ve kimse güvende değil. Eski düşmanlar Origin Sistemine geri döndüler… Gruplar Ballas, Erra ve ilerleyen Sentientlere karşı birleşecek mi yoksa tam ölçekli bir istilanın ağırlığı altında boyun mu eğecek mi?”

Yeni DLC, Tenno’nun Uzay Ninjaları fraksiyonunun diğer fraksiyonlardan müttefiklerle birlikte Eidolon Uçaklarıyla Cestus’u işgal eden Sentients olarak bilinen yapay yaşam formlarıyla yüzleştiği bir sinematik görev serisi sunacak. Geliştiricilere göre The New War, oyunun şimdiye kadar gördüğü en uzun hikaye görevi olacak. The Sacrifice ve The Second Dream gibi önceki sinematik görevlere benzer bir şekilde Warframe’in ana karakterleri ve grupları hakkında yeni bilgiler ortaya çıkaracak karşılaşmalar ve hikayelerle oyuncuları farklı görevlere gönderecek.

Digital Extremes’in CEO’su Sheldon Carter, “Topluluk bizim için inanılmaz derecede önemli ve çapraz platform desteğini getirmek, Warframe’in hızlı, akıcı, aksiyon dolu savaş deneyimini diğer küresel oyun platformlarına genişletmek dahil olmak üzere daha fazla oyuncuyu bir araya getirmek için çabaladığımız birçok şeyden sadece biri. Yeni nesil Warframe’in en başındayız. Sekiz yaşındayız ve ikinci konsol neslimize, oyuncularımızın istediği daha fazla hikaye tabanlı içeriğin yeni bir bölümüne işaret edecek olan büyük bir oyun genişlemesiyle başlamanın avantajına sahibiz.” dedi.

Warframe: The New War genişlemesinin ve çapraz platform desteğinin çıkış tarihi açıklandığında sizlere bildireceğiz. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.