Konsolda Xbox’a özel olan The Ascent’in geliştiricisinden umutlandıran PS5 açıklaması

The Ascent, Temmuz ayında konsolda Xbox’a özel olarak piyasaya sürülmüştü. Aksiyon RPG oyununun geliştiricisi Neon Giant, PS5 sürümüne olan talebi doğruladı ve hayranlardan takipte kalmalarını istedi. Belki de oyunun PS5 sürümü ufukta olabilir.

The Ascent Twitter hesabı, iki kullanıcı arasında geçen etiketlendiği bir sohbete dahil oldu. Kullanıcılardan biri Xbox’ta Kena: Bridge of Spirits oynama arzusunu dile getirirken, diğeri The Ascent‘i PS5’te görmek istediğini belirtti. Belki de geliştirici, Xbox ile yapılan anlaşma sona erdiğinde, oyunu Sony’nin konsoluna taşıyabilir.

Neon Giant’ın sosyal medya ekibi, oyunculara şu yanıtı verdi:

“Merhaba! The Ascent’i PS5’te görmek istediğinizi bize bildirdiğiniz için teşekkür ederiz! Şu anda duyuracak bir şeyimiz olmasa da, sizi duyduğumuzu ve ekibimizin PS5 sürümüne olan talebin farkında olduğunu bilmenizi isteriz. Güncellemeler için Twitter’da takipte kalın!”

The Ascent: Cyberpunk dünyasında heyecan verici bir macera

The Ascent

Curve Digital tarafından yayınlanan The Ascent, cyberpunk dünyası Veles’te geçen bir aksiyon nişancı RPG oyunu. Galaksinin her köşesinden yaratıkların yaşadığı, bağımsız bir şirket tarafından işletilen bir metropolis olan Veles şehrinde, size ve semtinizde yaşayan herkese sahip olan The Ascent Group tarafından köleleştirilmiş bir işçiyi yönlendiriyorsunuz.

Size verilen en küçük görevleri bile yerine getirmelisiniz. Ancak becerilerinizi bir siber panelde kullanmak için rutin bir göreve gönderildiğiniz sırada kendinizi felakete neden olan olayların ortasında buluyorsunuz.The Ascent Group, bilinmeyen nedenlerle kapanıyor ve bu da otomatik güvenlik sistemlerinin çöküşüne neden oluyor.

Rakip şirketler her şeye el koymaya çalışırken, suç örgütleri de güçlendirme ekipmanları kara borsasını büyütmeye çalışıyor. Kontrolü ele geçirmelerini durdurmak için silahlanmak ve tüm bunları başlatan şeyi bulmak için yeni bir göreve çıkıyorsunuz.

The Ascent’in tamamını tek başınıza veya en fazla dört kişiyle yerel veya çevrimiçi ortak görev modunda oynayabilirsiniz. Oyun şu anda Xbox One, Xbox Series X/S ve Steam için mevcut.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.