Abandoned PS5 uygulaması, kısa bir teaser videosuyla erişime açıldı

Abandoned Realtime Experience PS5 uygulaması, teknik sorunlar nedeniyle yaşanan gecikmenin ardından sonunda kullanıma açıldı. Ancak oyuncuları, beklenenin aksine kısa bir teaser karşıladı. Görüntüler, sadece ışığın vurduğu ahşap döşemenin üzerinde yürüyen bir karakterin beş saniyelik bir videosunu içeriyor.

Aynı video, BLUE BOX Game Studios’un Twitter hesabı tarafından, uygulamanın yayına alındığı 10 Ağustos‘ta yapılan bir paylaşımda karşımıza çıkmıştı. Kısa teaser videosunun sonunda fragmanın yakında geleceği belirtiliyor. Sonunda bulanık bir görüntünün ardından, ana menüye geri dönmeden önce yakında oynanabilir bir giriş bölümünün geleceği duyuruluyor.

Abandoned teaser videosu ve ana menü:

Abandoned PS5 uygulamasının menüsünde fragmanlar ve oynanış demoları için iki ana seçenek var. Fragmanlar kısmının altındaki sinematik tanıtım fragmanı, fragman ve çıkış fragmanı gibi yakında geleceği belirtilen için boş alanlar var. Oynanış demoları kısmında da aynı şekilde iki tane boş alan var. BLUE BOX, fragman ve demoların ne zaman geleceğine dair daha fazla bilgi sunmadı.

Videoda duyulan şarkı, Deep Sounds‘un 2007 yılında çıkan “I Saw Stars” adlı şarkısından kısa bir bölüm gibi görünüyor. BLUE BOX Game Studios’un bu şarkıyı klipte kullanmak üzere lisanslayıp lisanslamadığı belli değil. Şarkının Spotify linkine buradan erişebilirsiniz. Görünüşe göre meraklı hayranlar, bir süre daha hayal kırıklığıyla yaşamak zorunda kalacak.

Açıkçası, şimdilik Abandoned Realtime Experience PS5 uygulamasını indirip konsol alanınızdan kaybetmemenizi tavsiye ederiz. Gelecek tanıtımları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.