Açık dünya MMO oyunu The Day Before’un çıkış tarihi duyuruldu

Geliştirici Fntastic ve yayıncı MyTona’nın açık dünya MMO oyunu The Day Before, ilk olarak PC için 22 Haziran 2022‘de piyasaya sürülecek. Oyunun daha sonraki bir tarihte PS5 ve Xbox Series X/S konsollarına geleceği de açıklandı.

The Day Before, hayatta kalanların zombilere karşı savaştığı ve yiyecek, silah ve arabalar için birbirlerini öldürdüğü, Amerika’da geçen yeni bir açık dünya MMO hayatta kalma oyunu olarak tanımlanıyor. PvP ve PvE bileşenlerini bir araya getiren oyunda hem diğer oyunculara hem de zombilere karşı mücadele edeceğiz.

Öte yandan The Day Before’un konsollara çapraz platform desteğiyle geleceği de belirtildi. Geliştiriciler, bu kararı verirken oyunu PC yerine konsollarda oynamayı düşünen oyunculardan gelen yorumları dikkate aldıklarını söylüyor. The Day Before için yayınlanan duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

MyTona’nın diğer oyunu Propnight için açık beta yapılacak

MyTona, Fntastic’teki ikinci bir ekibin Propnight adlı asimetrik çok oyunculu bir korku oyunu üzerinde daha çalıştığını duyurdu. Propnight, klasik korku ve hayatta kalma deneyimini bir araya getiren 4v1 çok oyunculu bir deneyim olacak.

Oyun, gençlerin gizemli bir şekilde kaybolduğu küçük bir taşra kasabasında geçiyor. Türün diğer oyunlarında olduğu gibi oyuncular bir acımasız bir katilden saklanacak ve kaçmak için bir makineyi tamir etmek zorunda kalacak. Ayrıca saklanmak için farklı objelere dönüşebilecek.

Propnight’ı denemek isteyen oyuncular, 15-18 Kasım tarihleri arasında Steam‘de düzenlenecek olan açık beta testine katılabilecek. Fntastic, oyunun 30 Kasım’da piyasaya sürüleceğini duyurdu.

The Day Before’un PS5 ve Xbox Series X/S sürümleri için çıkış tarihi açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.