Suicide Squad: Kill the Justice League için hikaye fragmanı yayınlandı

Batman: Arkham serisinin geliştiricisi Rocksteady Studios, DC FanDome etkinliğinde yeni oyunu Suicide Squad: Kill The Justice League için hikaye fragmanı paylaştı. Fragmanda oynanış görüntüleri yer almasa da, oyunun temasına ve karakterlerine genel bir bakış sundu.

Suicide Squad: Kill The Justice League, Taskforce X ile ilgili diğer hikayelere benzer bir temaya sahip. Amanda Waller, başarılı olmaları durumunda özgürlüklerini kazanma vaadiyle intihar görevine gönderilen suçlu ekibini yeniden bir araya getiriyor. Ölümcül görevde Justice League ekibini öldürmeleri gerekiyor.

Waller’ın bir araya getirdiği ekip Deadshot, Harley Quinn, Captain Boomerang ve King Shark‘tan oluşuyor. Çılgın macera, Superman’in bulunduğu Metropolis’te gerçekleşen bir istilayla başlıyor. Uzay aracının görünümü, mor enerji ve ortaya çıkan uzaylılar göz önüne alındığında, tüm bunlar Superman ve Justice League ile birçok kez yolu kesişen bir Brainiac‘ın işi gibi görünüyor.

Hikaye fragmanı, Justice Leage üyelerine daha derin bir bakış sunuyor

Suicide Squad: Kill the Justice League

Suicide Squad: Kill the Justice League’in hikaye fragmanı aynı zamanda Justice League ekibine daha derin bir bakış sağlıyor. Kahramanlar, yüzlerindeki izlere bakılırsa bir şeyin etkisi altında gibi görünüyor. Superman, Flash, Green Lantern ve Wonder Woman gibi karakterleri aksiyon halinde sahne alıyor.

Superman’in birini yakın mesafeden gözlerinden çıkan ışınla Wonder Woman’ı öldürmeye çalıştığı da görünüyor. Görünüşe göre Wonder Woman, Justice League’in diğer üyelerini etkileyen şeyden etkilenmiyor. Öte yandan Justice League saflarında büyük bir eksiklik olduğunu fark etmişsinizdir.

Batman, fragmanda görünmüyor ve bunun nedeni kahramanın muhtemelen ölmüş olması. Ayrıca fragmanın sonunda Batman’in ezeli düşmanı Penguen de görünüyor. Penguen, Suicide Squad ekibinin kendisini şokladığı kötü bir şakaya maruz kalıyor. Oyunda herkesin birbirine karşı olduğu tam bir kaos hakim.

Suicide Squad: Kill the Justice League hikaye fragmanı

Suicide Squad oyununun yeni fragmanı, Rocksteady’nin Batman oyunlarında tanıdık bir ortam olan Arkham Asylum‘da başlıyor. Rocksteady’den Sefton Hill daha önce Arkham üçlemesinde kurulan hikaye temelinin Suicide Squad’da ilerletileceğini belirtti ancak daha fazlasını paylaşmadı.

Suicide Squad: Kill The Justice League, 1-4 oyunculu bir kooperatif oyun. Ancak tek oyunculu olarak yapay zeka müttefiklerle oynanabilecek. Oyunun PS5, Xbox Series X/S ve PC için 2022 yılında çıkması bekleniyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.