Alan Wake 2 ve Marvel’s Spider-Man 2, PS Plus deneme sürümlerine ekleniyor

PS Plus Deluxe/Premium üyeleri, 2023’ün iki büyük oyunu Alan Wake 2 ve Marvel’s Spider-Man 2 için oyun denemelerine erişebilecekler.

Alan Wake 2’nin 3 saatlik ücretsiz deneme sürümü şimdiden yayınlandı. Oyunun hikayesi yaklaşık 15 saat uzunluğunda ve verilen sürenin makul olduğu söylenebilir.

Marvel’s Spider-Man 2 içinse bir süre daha beklemek zorundasınız. Insomniac’ın beğeni toplayan devam oyunu, 6 Şubat Salı günü 2 saatlik bir deneme sürümüyle sunulacak.

Spider-Man 2, Peter Parker, Kraven the Hunter

Peter Parker ve Miles Morales’in yeni macerası, Alan Wake 2’den daha uzun ve oynayışa bağlı olarak 20 saat dolaylarında sürüyor. Yine de, deneme sürümüne ayrılan süre fena değil.

PS Plus Deluxe üyelerinin deneme boyunca yaptıkları ilerlemeyi, oyunları satın almaları halinde tam sürüme aktarabileceklerini hatırlatalım.

Deneme sürümlerinin ne kadar kalacağı belli değil, ancak PlayStation, Spider-Man 2’nin denemesinin Sevgililer Günü Kutlaması olarak yalnızca sınırlı bir süre için geçerli olacağını belirtti.

PlayStation Plus, PS Plus

Bu arada PS Plus Essential Şubat 2024 oyunları, Foamstars, Rollerdrome ve Steelrising olarak duyuruldu. Üçü de 6 Şubat tarihinde üyelerin erişimine açılacak.

Essential oyunlar, Extra ve Deluxe kataloğundaki oyunların aksine kütüphaneye kalıcı olarak ekleniyor. Böylece aboneliğiniz süresince dilediğinizce erişebiliyorsunuz.

PS Plus planlarının sunduğu ayrıcalıklara, fiyatlara ve Sony’nin abonelik hizmetiyle ilgili diğer tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.