Rise of the Ronin kapsamlı oynanış görüntüleriyle sergilendi

Team Ninja’nın PS5’e özel oyunu Rise of the Ronin, PlayStation State of Play yayınında kapsamlı oynanış görüntüleriyle bir kez daha tanıtıldı.

Rise of the Ronin, 22 Mart’ta PS5’e özel olarak çıkacak ve şu anda ön siparişte. Videoda stüdyonun oyun yönetmeni Fumihiko Yasuda, aksiyon dolu oynanışı derinlemesine inceledi.

State of Play tanıtımı, oyunun geçtiği Yokohoma şehrinden manzaralara, haritada seyahat seçeneklerine ve düşmanlara karşı silah kullanımına yer verdi.

Rise of the Ronin tanıdık bir hissiyat veriyor

Rise of the Ronin’in oynanışı ve atmosferi Ghost of Tsushima ile Sekiro: Shadows Die Twice’ın birleşimi gibi görünüyor. Grafikleri de aynı oranda göz alıcı görünüyor.

Oyunda ustasız bir samuray (Ronin) olarak kaderinizi çizeceksiniz. Yaptığınız seçimlere ve yol boyunca ittifak kurduğunuz karakterlere bağlı olarak hikaye farklı şekillerde gelişecek.

1863 yılında Japonya’da geçen macerada Tokugawa Şogunluğu’nun baskıcı yönetiminden üç yüzyıl sonra, Batı’nın Kara Gemileri ulusun sınırlarına iniyor ve ülkede kargaşa başlıyor.

Rise of the Ronin

Savaşın, hastalığın ve siyasi huzursuzlukların ortasında, isimsiz bir savaşçı olarak ülkenin kaderini ellerinizde tutarken; önemli figürlere suikast yapmak veya onları korumak gibi kritik kararlar vermek zorunda kalacaksınız.

Sony, açık dünya aksiyon RPG oyununda yer alan fraksiyonların PSN avatarlarını ücretsiz olarak veriyor. Fraksiyonlarla ilgili detayları ve avatar hediyenizi nasıl alacağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

Dünkü etkinliğini kaçırdıysanız, tekrarını buradan izleyebilirsiniz. Yakında Final Fantasy 7 Rebirth’e özel bir State of Play canlı yayın daha yapılacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.