Aliens: Fireteam Elite’in çıkış tarihi duyuruldu

Aliens: Fireteam Elite’in çıkış tarihi fragman eşliğinde açıklandı. Hayatta kalma temalı üçüncü şahıs kooperatif nişancı oyunu, 24 Ağustos‘ta PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC’ye gelecek. Oyun, tarihin duyurulmasının ardından tüm platformlarda ön siparişe açıldı.

İkonik Alien evreninde geçen Aliens: Fireteam Elite, gelişen Xenomorph tehdidini kontrol altına almak için tecrübeli denizcilerden oluşan ekibin umutsuz bir savaşa sürüklendiği, iş birliğine dayalı bir üçüncü kişi hayatta kalma nişancı oyunu olacak. Ekbiniz, Alien evrenine yeni hikayeler getiren dört eşsiz mücadelede çaresizce savaşırken iki oyuncuyla veya yapay zeka takım arkadaşlarınızla birlikte korkutucu Xenomorph ve Weyland-Yutani Sentetik düşman dalgalarıyla yüzleşmek zorunda kalacaksınız.

Aliens: Fireteam Elite

Oyunda kendi karakterinizi oluşturup özelleştirerek ve çok çeşitli sınıflar, silahlar, teçhizat ve avantajlar arasından seçim yaparak heyecan verici hayatta kalma nişancı deneyiminde çok güçlü varlıklarla savaşacaksınız. UAS Endeavour’da konuşlanmış bir Colonial Marine olarak, orijinal Alien üçlemesinden 23 yıl sonraki olaylarda önemli rol oynayacaksınız. Çarpıcı görseller, ikonik düşmanlar, gerçekçi ortamlar, güçlü silahlar, fütüristik ekipmanlar ve ürkütücü sesler, yeni hikayelerle bir araya geliyor ve gişe rekorları kıran filmlerdeki hikayeyi genişletiyor.

Aliens: Fireteam Elite beş benzersiz sınıf sunuyor: Gunner, Demolisher, Technician, Doc ve Recon. Her biri kendi özel yeteneklerine ve karakter avantajlarına sahip. Uzaylı tehdidini ortadan kaldırmak için 30’dan fazla silah ve 70’den fazla mod/eklentiden oluşan geniş bir cephaneliğe sahip olacaksınız. Yenilikçi bir Perk Board, yeteneklerinizi değiştirip geliştirirken, Challenge Card sistemi, her bir göreve yaklaşımı değiştirerek her oyunda yeni bir deneyim sağlıyor. Facehuggers’tan Praetorianlara kadar her biri kendi savunmasız denizcileri pusuya düşürmek için tasarlanmış 11 farklı Xenomorph dahil olmak üzere 20’den fazla düşman türüne karşı hayatta kalmaya çalışacaksınız.

Aliens: Fireteam Elite’in sürümleri, ön sipariş bonusları ve fiyatları

Aliens: Fireteam Elite, standart ve Deluxe Edition olmak üzere iki farklı sürümle ön siparişe açıldı. Standart sürüm 349 TL, Deluxe Edition ise 599 TL‘den satılıyor. Deluxe Edition, Endeavor Veteran Pack ve Endeavor Pass Seasons 1-4’ü beraberinde veriyor. Endeavor Pass, daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülecek olan dört DLC paketini de kapsıyor. Diğer yandan Endeavor Veteran Pack aşağıdakileri içeriyor:

  • Heirloom Standoff Shotgun
  • Klasik ve Klasik Elit Zırh Kiti Görünümleri – 10, her sınıf için 2 adet
  • Klasik Balistik ve Klasik Kulaklıklı Kasklar
  • Vintage Sulaco Başlık Aksesuarı
  • Silah Renkleri – Krom Kaplama, Digital Urban, Çöl ve Mavi Kamuflaj
  • Silah Çıkartması – Dikkat Şeridi
  • İfadeler – Gözlerime Bak ve Özensiz Selam
  • Meydan Okuma Kartları – Dokuz rastgele kart paketi

Son olarak Aliens: Fireteam Elite sürümlerinden herhangi birini ön sipariş verenler; Bandana Aksesuarı, Dijital Kırmızı Kamuflaj Silah Rengi, 3 Silah Çıkartması ve “Chestburster” Şaka İfadesi içeren Hardened Marine Pack‘i alacak.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.