Asphalt Legends Unite, yarış serisini PS5 ve PS4’e taşıyacak

Gameloft, 2018’de yayınlanan Asphalt 9: Legends’ın genişleme paketi olarak tanımlanan Asphalt Legends Unite ile birlikte seriyi PS5 ve PS4’e getirecek.

Asphalt Legends Unite, 17 Temmuz’da PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch, PC, iOS ve Android için gelecek. Popüler arcade yarış serisi ilk kez PlayStation konsollarına taşınacak.

Geliştirici, yarış oyununun genişletilmiş sürümünü duyuran yeni bir fragman da yayınladı. Görüntüler, oynanışa yer vermedi ancak Unite (Birleşme) vurgusu yaptı.

Asphalt Legends Unite yarış deneyimine neler katacak?

Genişleme, PS5 ve PS4 sürümlerinin yanı sıra çapraz platform deneyimi, yükseltilmiş grafik motoru, konsol oyuncuları için kişiselleştirilmiş ve modernize edilmiş bir sanat yönetimi getirecek.

Oyun ilerlemesini ve önceden kilidi açılmış araçları aktaran yeniden tasarlanmış bir garaj ve yeniden tasarlanmış bir kullanıcı arayüzü de olacak. Gameloft, şu sıralar sosyal özellikleri ve kişiselleştirme seçenekleri üzerinde çalıştıklarını belirtti.

Gameloft, sınırları zorlayan bir Asphalt deneyimi sunmak için oyunu genişletmeye kararlı olduklarını ve seride yeni bir döneme doğru ilk adımı attıklarını söyledi.

Asphalt Legends Unite, PlayStation

Ayrıca yakında oyunculara bir yol haritası yayınlayarak gelecek içeriklere dair bir fikir sunacaklar. Seriden rakamları çıkaran Asphalt Legends Unite’ın tüm oyuncuları birleştiren bir misyon üstleneceği öne sürülüyor.

Asphalt Legends Unite, en yeni arcade yarış oynanışını vadediyor. Genişlemeyle birlikte 250’den fazla hiper araba, çevrimiçi çok oyunculu mod, Kariyer Modu ve daha fazlası oyuncularla buluşacak.

Disney Dreamlight Valley’in geliştiricisi olan Gameloft yakın zamanda bir Dungeons & Dragons oyunu üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Çıkış tarihi ve platformlar henüz duyurulmadı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.