Assassin’s Creed Shadows’tan 13 dakikalık oynanış videosu geldi

Assassin’s Creed Shadows dünkü Ubisoft Forward etkinliğinde kapsamlı oynanış görüntüleriyle tanıtıldı. Oyuna dair daha fazla detay ortaya çıktı.

13 dakikalık oynanış videosu, feodal Japonya temalı yeni oyunun kahramanları Yasuke ve Naoe’nin kırsal bölgeden geçerek Fukuchiyama’yı keşfetmesini gösteriyor.

Daha sonra dövüş sahneleri, bir hikaye ara sahnesi, gizlilik odaklı oynanış ve kaçış görüntüleri sergilendi. Ayrıca oyunun açık dünyasından daha fazla görüntü geldi.

Assassin’s Creed Shadows, iki farklı karakterin kaderini birleştiriyor

Assassin’s Creed Shadows, 15 Kasım 2024’te PS5, Xbox Series X/S, PC ve Amazon Luna için piyasaya sürülecek. Yeni macerada iki oynanabilir kahraman olacak.

Macerayı sinsi ninja Naoe ve Japon tarihinin gerçek bir figürü olan ilk siyahi samuray Yasuke olarak oynayabileceğiz. Tek oyunculu hikayede iki karakter arasında istediğimiz zaman geçiş yapabileceğiz.

Kargaşa dolu bir devirde göz alıcı bir açık dünyayı keşfederken, beklenmedik bir şekilde aynı safta yer alan iki müttefik arasında geçiş yaparak ortak kaderlerini keşfedeceğiz.

Assassin's Creed Shadows, Naoe, Yasuke, ninja, samuray

Yolculuk sırasında benzersiz yeteneklere sahip yeni müttefikler edineceğiz. Ekibimizi eğittiğimiz, yeni ekipmanlar ürettiğimiz ve üssümüzün yerleşim düzenini ve aksesuarlarını seçtiğimiz kişiselleştirilebilir bir deneyim bizleri bekliyor.

Assassin’s Creed Shadows’un dünyası, antik Mısır’da geçen Origins ile neredeyse aynı büyüklükte olacak. Yani Mirage ile köklerine dönen seri yeniden açık dünyaya yönelecek.

Yeni oynanış görüntülerini nasıl buldunuz? Sizce suikastçı serisini bir adım daha ileriye taşıyacak bir hikaye ve yenilikler görecek miyiz? Yorumlarda buluşalım.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.