Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok DLC’si sızdırıldı

Bir sonraki Assassin’s Creed Valhalla genişlemesi, oyuna gelen en son güncellemenin ardından sızdırıldı. Dawn of Ragnarok adlı DLC, veri madencisi j0nathan tarafından yayınlanan bir YouTube videosunda detaylandırıldı.

Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarok, Svartalfheim‘ın cüce krallığında geçecek. Genişlenin adının yanı sıra, Valhalla’nın oynanabilir kahramanı Eivor’un çeşitli pelerinler ve kostümler giydiği, bir karganın yer aldığı ve yay kullanan görünmez bir karakterin bulunduğu konsept görselleri de keşfedildi.

Dawn of Ragnarok, Eivor için yeni yetenekler getirebilir

Assassin's Creed Valhalla, Dawn of Ragnarok

Görünüşe göre, Eivor, Dawn of Ragnarok’ta kısa görünmezlik, ışınlanma okları, buz güçleri gibi yeni yetenekler kullanabilecek. Ayrıca göklerde süzülmemizi ve etrafı gözlememizi sağlayan kargayla ilgili yeni bir özelliğe referans veriyor olabilir.

Yeni DLC’nin başarım listesine dair detaylar da ortaya çıktı. Oyuncuları, Svartalfheim’ın tüm bölgelerini tamamlamak, Odin’s Bracer eşyasını tamamen yükseltmek ve tüm Cüce Sığınaklarını keşfetmek gibi görevler bekliyor olacak. Ayrıca, ışınlanarak iki düşmana suikast yapma ve tespit edilmeden uçmak gibi başarımlar da var. Yani kupaları ve başarımları açmak için Eivor’un yeni yeteneklerini kullanmamız gerekecek.

Ubisoft daha önce Assassin’s Creed Valhalla için yeni genişletmeler ve indirilebilir içerikler sunacağını açıklamıştı. Ancak, Dawn of Ragnarok şu anda doğrulanmadı. Valhalla oyuncuları en son 19 Ekim’de yayınlanan Discovery Tour: Viking Age DLC’sinde çeşitli Viking ve Anglo-Sakson karakterlerin yerine geçti.

Assassin’s Creed Valhalla’nın yeni genişlemesi için gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.