DOOM Eternal’ın Horde Modu ve Battlemode 2.0 önümüzdeki hafta geliyor

Bethesda ve id Software DOOM Eternal için Horde modu ve Battlemode 2.0‘ın 26 Ekim Salı günü yayınlanacağını açıkladı. Ayrıca oyunun 6.66 güncellemesiyle iki yeni master seviyesi de gelecek.

Geliştirici id Software, geçtiğimiz aylarda Dark Souls tarzı Invasion modunu pandeminin nedeniyle iptal ederek, yerine tek oyunculu Horde modunun geleceğini duyurmuştu. Invasion modunda diğer oyuncular, oyununuza güçlü bir yaratık olarak dahil olup size karşı mücadele edebilecekti. Ancak bu plan, tek oyunculu bir sürü modu olarak değişti.

DOOM Eternal: Horde Modu teaser videosu:

DOOM Eternal’ın yeni güncellemesi, Horde modunu getirmenin yanı sıra 2v1 asimetrik çok oyunculu Battlemode‘da yeni bir arena, seriye bağlama ödülleri ve iki yeni Master seviyesi dahil olmak üzere büyük değişiklikler yapacak. Bethesda, Battlemode 2.0 hakkındaki detayları yakında açıklayacağını belirtti.

Horde Mode ve Battlemode 2.0’ın eklenmesiyle birlikte DOOM Eternal’ın lansman sonrası içerik güncellemelerinin sonu olacak gibi görünüyor. Birinci şahıs aksiyon macera oyunu, ücretli The Ancient Gods genişlemelerini aldı ve 2020’de lansmanından bu yana düzenli olarak desteklendi. Yeni içerikler, id Software için oyunun ömrünü uzatmada önemli rol oynadı.

Eğer merak ediyorsanız, topluluk yöneticisi Joshua Boyle ve oyun yönetmeni Hugo Martin’in DOOM Eternal: Horde Modu’na ilk bakış sunduğu canlı yayının görüntülerini buradan izleyebilirsiniz. Oyunun 6.66 güncellemesiyle ilgili detaylar paylaşıldığında sizlere bildireceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.