Assassin’s Creed Valhalla için God of War tarzı 40 saatlik bir genişleme gelebilir

Assassin’s Creed Valhalla, başarısından dolayı yeni içeriklerle desteklenmeye devam edecek. Oyun sektöründen güvenilir sızıntılarıyla bilinen Tom Henderson, oyun için iki genişlemenin yolda olduğunu paylaştı.

Genişlemelerden birinin bu ay yayınlanacağı, diğerinin ise Mart 2022 civarında gelmesi planlanan devasa bir genişleme olacağı belirtiliyor. Henderson, Aralık ayında çıkacak DLC’nin 9 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan The Game Awards 2021‘de gösterileceğine inanıyor.

Henderson, Assassin’s Creed Valhalla için önümüzdeki Mart ayında geleceği bildirilen genişlemenin God of War tarzı, devasa bir genişleme olacağını ve oyuna yaklaşık 40 saatlik bir içerik ekleyeceğini öne sürüyor. Yine de “God of War tarzı” tabirinin ne anlama geldiğinden kendisi de tam olarak emin değil.

Tom Henderson oldukça güvenilir bir kaynak ancak yine de bu bilgileri resmi açıklama gelene kadar söylenti olarak almakta fayda var. En azından Aralık ayında gelecek bir DLC varsa, The Game Awards etkinliğinde ortaya çıkacaktır. Neyse ki, öğrenmek için çok fazla beklemeyeceğiz.

Assassin’s Creed Valhalla şimdiye kadar Wrath of the Druids ve Siege of Paris genişlemelerini aldı. Ayrıca ücretsiz keşif turu DLC’si Discovery Tour: Viking Age DLC’si yayınlandı. Geçtiğimiz Ekim ayında, oyunun bir sonraki genişlemesinin Dawn of Ragnarok olabileceği konuşuluyordu.

The Game Awards 2021 etkinliğinde onlarca oyun sahne alacak ve Assassin’s Creed Valhalla için herhangi bir genişleme duyurusu olursa sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.