Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu

Sony, Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın PS5 sürümünün çıkış tarihi belli oldu. Uncharted 4 ve The Lost Legacy’nin remastered sürümlerini içeren koleksiyon 28 Ocak 2022‘de çıkacak. Oyun, PlayStation Store’da ön siparişe açıldı.

Uncharted oyunlarının güncellenmiş sürümleri üzerinde yapılan grafiksel iyileştirmeler de detaylandırıldı. Koleksiyon, Fidelity Modu, Performance Modu ve Performance+ Modu seçenekleriyle gelecek. Böylece oyuncular, kalite ve performans modları arasında seçim yaparak çözünürlüğe veya kare hızına odaklanabilecek. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Uncharted 4, A Thief's End

Uncharted: Legacy of Thieves Collection grafik ayarları:

  • Fidelity Mode – 4K ekrana sahip olan ve her şeyden önce süper keskin çözünürlük isteyenler, Uncharted serisinin öne çıkan çarpıcı ortamlarının ve ayrıntılarının keyfini çıkarabilir. Fidelity Modu, oyunları 30 FPS hedef kare hızıyla doğal 4K çözünürlükte oynatabiliyor.
  • Performance Mode – Performans Modu, 60 FPS kare hızını hedefliyor.
  • Performance+ Mode – Mümkün olan en akıcı oyun istiyorsanız ve çözünürlük düşüşünü dert etmiyorsanız, 1080p çözünürlükte 120 FPS hedefleyen ilk Performance+ Modu’nu deneyebilirsiniz.

PS5 konsolunun hızlı SSD‘si sayesinde yükleme süreleri neredeyse ortadan kaldırıldı. Ayrıca Uzamsal 3D ses desteği tehlikeleri algılamanızı ve mekanların ambiyansına kendinizi kaptırmanızı sağlayacak. Uncharted: Legacy of Thieves Collection, DualSense kontrol cihazının dokunsal geri bildirim ve uyarlanabilir tetiklerini de destekleyecek.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection, PS5, PC

Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu Türkiye fiyatı:

PlayStation Store’da Uncharted: Hırsızlar Mirası Koleksiyonu adıyla satılan paket, ön siparişle satışa sunuldu. Uncharted 4 ve The Lost Legacy’nin remastered sürümlerini içeren paketin fiyatı 439 TL olarak belirlendi. Oyunun sayfasına buradan ulaşabilisiniz.

Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu, Uncharted: Kayıp Miras veya Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ve Uncharted: Kayıp Miras Dijital Paket’ini satın alanlar, 90 TL karşılığında yeni nesil sürüme yükseltme yapabilecek. Kutulu PS4 sürümlerine sahip olanlar, PS5 dijital sürümlerini indirmek veya oynatmak istediklerinde diski PS5’e yerleştirmek zorunda.

Son olarak, PS5 Digital Edition modeline sahip olan oyuncular, kutulu PS4 sürümüne sahip olmaları durumunda, PS5 sürümünü indirimli fiyatla alamayacak. Uncharted 4: A Thief’s End’i PS Plus aboneliği aracılığıyla alanlar da dijital PS5 yükseltmesinden yararlanamayacak.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection’ın PC sürümü, önümüzdeki yıl içinde satışa sunulacak. Çıkış tarihi net olarak açıklandığında sizlerle paylaşacağız.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.