Avatar: Frontiers of Pandora, ilk bakış fragmanıyla duyuruldu

Ubisoft ve Massive Entertainment’ın merakla beklenen Avatar oyunu nihayet Ubisoft Forward sırasında ilk bakış fragmanı ile duyuruldu. Avatar: Frontiers of Pandora, film evreninden bağımsız bir hikaye ile gelecek ve birinci şahıs aksiyon-macera türünde olacak.

Oyuncular, Pandora’nın yeni karakter ve yaratıklara sahip, tamamen yeni bir bölgesi olan Western Frontier‘da bir Na’vi rolünü üstlenecekler. Yeni ilk bakış fragmanı, öncelikle göz alıcı bir ormanda başlıyor. Biyolüminesan alanlar, ışıldayan bitki örtüsü, orman perileri ve Polyphemus gezegenlerini gösteriyor. Ayrıca huzurlu bir Na’vi topluluğunun yanı sıra hexapede ve direhorse gibi tanıdık canlıların yanı sıra birkaç yeni yaratık da var.

Görüntülerin güzelliğine, gelişmiş askeri teçhizatlara sahip Resources Development Administration (RDA) biriminin gelişi ile gölge düşüyor. Amplified Mobility Platform (AMP silahı), Samson ve Scorpion savaş helikopterlerinin saldırıya geçmesiyle aksiyon dolu çatışma sahneleri başlıyor. Kahramanımız saldırıdan kaçarken uçurumdan aşağı atlıyor ve bir Leonopteryx tarafından kurtarıldıktan sonra düşmanları avlıyor. Ubisoft tarafından paylaşılan ilk fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Avatar: Frontiers of Pandora ilk bakış fragmanı:

Ubisoft’un Avatar oyununa dair söylentiler uzun zamandır ortalıkta dolaşıyordu. Oyunun adının Avatar: Pandora Rising olacağı konuşulsa da farklı bir isimle duyuruldu. Frontiers of Pandora, mavi yaratıkların efsanevi evrenini heyecan verici ve yenilikçi şekillerde yansıtacak. Ayrıca James Cameron’ın sinema deneyiminin bir parçası olarak karşımıza çıkacak. Avatar 2, Aralık 2022’de vizyona girecek, sonraki devam filmleri 2024, 2026 ve 2028 yıllarında gelecek.

Avatar: Frontiers of Pandora, 2022 yılında PS5, Xbox Series X/S, Google Stadia, Amazon Luna ve PC için piyasaya sürülecek. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın! Oyunun fragmanı hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce sinemadaki başarı oyun dünyasına taşınabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.