Far Cry 6 Season Pass duyuruldu: Vaas, Pagan Min ve Joseph Seed geri dönüyor

Ubisoft Forward sırasında Far Cry 6 Season Pass duyuruldu. Season Pass ile oyuncular kendi çarpık zihinlerinde yaratılmış dünyalara girerken Vaas, Pagan Min ve Joseph Seed yeniden görünecek. Sezon geçişi ayrıca Far Cry 3: Blood Dragon‘u da içerecek.

Far Cry 6 Season Pass, her biri üç kötü karakterden birine odaklanan üç DLC bölümü içerecek. Oyuncular, kötü adam rolünde her bir karakterin arka planını araştırırken zihinlerine ve dünyalarına dalacaklar. Hikayeler ilerledikçe, kilidi açılabilen avantajlar ve yeni silahlar kazanacaklar. Kötü adam her öldüğünde oyuncuların her seferinde yeniden başlamaları gerekecek, ancak ilerledikleri yere kadar edindikleri bilgiler, her seferinde daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olacak.

Kötü karakterlerin her biri, kendi orijinal oyuncuları tarafından seslendirilecek. Far Cry 3’ün psikopatı Vaas Montenegro‘yu Michael Mando ve Far Cry 4’ün kötüsü Pagan Min‘i Troy Baker yeniden canlandıracak. Greg Bryk de Far Cry 5’in kötü adamı Joseph Seed olarak geri dönecek.

Far Cry 6 Season Pass fragmanı:

Fragman, Far Cry 6’nın Season Pass içeriğine Far Cry 3: Blood Dragon – Classic Edition‘ın dahil edildiğini ortaya koydu. İlk olarak 2013 yılında PlayStation 3 için piyasaya sürülen oyun, PS4 ve PS5 için elden geçirilecek. 2007 yapımı oyunda asi bir sayborg ordusuna karşı savaşan bir Mark IV Siber Komandosu olan Çavuş Rex “Power” Colt rolünü üstleneceksiniz. Far Cry 6, Blood Dragon temalı silahlar, araç ve K-9000 adlı robot köpek Fang for Hire’a sahip olacak.

Ubisoft ayrıca Far Cry 6’daki düşmanımız Antón Castillo‘nun kötü adam tarafına değil, karakterine odaklanan yeni bir fragman da gösterdi. İronik olarak “Kötüyle Tanışın” başlıklı sinematik, Antón’un oğlu Diego’ya nasıl korkunç bir diktatör olunacağına dair bir ders verdiğini gösteriyor. Diego’nun bir zamanlar Vaas’ın gençliği olduğu söylendi, ancak bu iddialar reddedildi. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Season Pass, 7 Ekim’de PS5 ve PS4’te piyasaya sürüldüğünde oyunun Far Cry 6 Gold Edition‘a dahil edilecek. DLC bölümlerinin ayrı olarak ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.