Avatar: The Last Airbender’ın rekabetçi dövüş oyunu yolda – 2025 yılına planlanıyor

Nickelodeon’un Avatar: The Last Airbender evreninde geçen rekabetçi bir dövüş oyunu şu anda geliştirilme aşamasında.

Yayıncı Maximum Games’in 2024 yol haritasını paylaştığı bir videoda duyurulan Avatar oyunu, Paramount Game Studios iş birliğiyle gelecek. Çıkış tarihi 2025 yılına hedefleniyor.

Şimdilik, projenin çok oyunculu bir rekabetçi dövüş oyununa dönüşeceği ve gelecek yıl erken erişimle yayınlanacağı dışında hakkında çok fazla bilgi verilmedi.

Avatar: The Last Airbender’ın hangi tarzda bir dövüş oyunu olacağı, projeyi kimin geliştireceği veya hangi platformlarda yer alacağı gibi başka bir bilgi açıklanmadı.

Maximum Games, geçen yıla kadar birden fazla farklı oyun yayıncısından (Maximum Games, Modus Games, Just For Games ve Merge Games) oluşuyordu. Artık oyunlar geliştirip yayınlayan tek bir kuruluş olarak faaliyet gösteriyor.

Şirket ve önceki yan kuruluşları tarafından yayınlanan oyunlar arasında Super Animal Royale (2018), Them’s Fightin’ Herds (2018), Cris Tales (2021) ve Soulstice (2022) yer alıyor.

Avatar, The Last Airbender, Quest for Balance

Them’s Fightin’ Herds tarzı bir Avatar oyunu gelebilir

My Little Pony’den ilham alan dövüş oyunu Them’s Fightin’ Herds’ün geliştiricisi Mane6, 2022’de Modus Games tarafından satın alındı. Stüdyonun projeyi üstlenmesi mantıklı olabilir.

Oyun, 2020’de tam sürüm olarak çıkmadan önce yine erken erişimle sunulmuştu. Belki de bu kez bir Avatar dövüş oyunuyla karşımıza çıkabilirler. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

Avatar dövüş oyunu türüne yabancı değil. Sevilen animasyon dizisindeki birçok karakter Nickelodeon All-Star Brawl ve 2023 yapımı devam oyununda yer almıştı.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.