Back 4 Blood’ın açık beta tarihleri ve sunulacak içerikler belli oldu

Left 4 Dead’in geliştiricisi Turtle Rock Studios’un yeni oyunu Back 4 Blood, Ekim ayında oyuncularla buluşacak. Stüdyo, oyunun açık beta tarihlerini ve içerikleriyle ilgili bazı bilgileri açıkladı. Birinci şahıs hayatta kalma oyununu ön sipariş verenler, betaya erken erişim elde edecek.

Back 4 Blood’ı ön sipariş verenler, açık betaya bir haftalık erken erişimle 5-9 Ağustos tarihleri arasında erişebilecek. Ardından deneme süreci 12 Ağustos‘ta diğer tüm oyunculara açılacak ve 16 Ağustos’a kadar devam edecek. Açık betanın her iki bölümü de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC oyuncularına sunulacak. Yine de açık betaya 5 Ağustos’ta katılmak için oyunun resmi sitesinden erken erişime kaydolabilir ve şansınızı deneyebilirsiniz.

Back 4 Blood açık betasında neler olacak?

Back 4 Blood

Back 4 Blood, açık betaya bol miktarda içerik ve çapraz platform desteğiyle girecek. Turtle Rock Studios, beta sırasında PvP modu Swarm (Sürü modu) ve kooperatif PvE modunun yanı sıra birkaç harita, beş oynanabilir karakter ve çok daha fazlasını oyuncularla buluşturacak. Back 4 Blood açık betasında yer alan içeriğin tam listesi şu şekilde:

  • 2 PvE Campaign haritası
  • 2 PvE Swarm Modu haritası
  • 5 oynanabilir Temizleyici karakter: Mom, Evangelo, Holly, Walker ve Hoffman
  • 5 oynanabilir Ridden düşman: Bruiser, Retch, Hocker, Exploder, Crusher ve Stinger
  • Fort Hope Ortak Merkezine erişim
  • Tüm silahlar ve ekipmanlar

Swarm Modu, iki oyuncu grubunun Temizleyici ve Ridden olarak birbirlerine karşı savaştığı bir PvP modu olarak tanıtılmıştı. Ridden olarak oynarken, yapay zeka kontrollü zombi sürüleriyle birlikte saldırıları koordine etmeniz gerekecek. Ayrıca yeteneklerinizi yükseltmek ve yapay zeka sürülerin boyutunu artırmak için mutasyon puanları kazanabileceksiniz. Öte yandan temizlikçiler, haritayı güçlendirmek ve düşmanları uzak tutmak için bir dizi silah ve eşyaya sahip olacak.

Left 4 Dead’ten ilham alan Back 4 Blood, bir süredir konsollarda ve PC’de satışa sunuldu. Oyunu ön siparişle satın alırsanız, işi şansa bırakmadan açık betaya erken erişim garantisi elde edeceğinizi hatırlatalım. Gelecek haber ve duyurular için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.