Battlefield 2042’nin 1. Sezonu, yeni Uzman, Battle Pass ve daha fazlasıyla 2022’de gelecek

EA ve DICE, Battlefield 2042’nin ilk sezonuyla ilgili bazı detayları açıkladı. Oyunun 1. Sezonu, 2022’de yeni bir Uzman, Battle Pass ve yeni Portal içeriğiyle başlayacak. Ayrıca Battlefield 2042 hikayesini genişletecek yeni yerler göreceğiz.

Battlefield 2042, ilk yılında, dört Battle Pass, dört yeni Uzman ve diğer içeriklerin yanı sıra yeni konumlarla birlikte toplamda dört sezon sürecek. DICE ayrıca, kendi deneyiminizi oluşturabileceğiniz Battlefield Portal modunu da güncelleyecek.

Battlefield 2042 oyuncuları için sezon öncesi içerikler yolda

Battlefield 2042

Oyunculara 1. Sezon öncesinde haftalık görevler ve ödüller, sınırlı süreli modlar, Battlefield Portal içeriği ve çok daha fazlası sunulacak. EA, resmi blogundan yaptığı açıklamada, lansmanın sadece başlangıç olduğunu ve Battlefield deneyimini sezonlar boyunca geliştireceklerini belirtti.

Battlefield 2042, üç çok oyunculu deneyimle gelecek ve tek oyunculu moda sahip olmayacak. Oyuncular, All-Out-Warfare deneyimiyle 128 oyunculu topyekun savaşlara katılabilecek, Battlefield Portal modunda kendi deneyimlerini oluşturabilecek veya Hazard Zone modunda görev odaklı bir hayatta kalma mücadelesine dahil olabilecek.

Popüler birinci şahıs nişancı serisinin yeni oyunu, 19 Kasım‘da piyasaya sürülecek. EA Play Pro üyeleri ve Gold veya Ultimate sürümlerini ön sipariş verenler 12 Kasım’dan itibaren erken erişimle Battlefield 2042’ye erişebilecek. EA Play aboneleri ise 10 saatlik erken erişim elde edecek.

Bir oyuncu, Battlefield 2042’yi önyükledikten sonra tam sürüme erişebildiğini öne sürdü ve oyundan ekran görüntüleri paylaştı. Oyunun silahları ortaya çıktı ancak topluluk silah sayısının düşük olmasından yakındı. Detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.