Battlefield 2042’nin Uzmanlarını tanıtan oynanış videosu yayınlandı

Battlefield 2042, Assault, Support, Engineer ve Recon sınıflarını temel alan Uzman sistemiyle gelecek. EA, paylaştığı yeni oynanış videosunda her Uzmanın benzersiz becerilerini ve ekipmanlarını sergiledi.

Oyunda toplam 10 Uzman olacak ve bunların sadece 5 tanesi biliniyor. Geri kalanı ilerleyen zamanlarda açıklanacak. Bilinen Uzmanlar arasında Kimble ‘Irish’ Graves, Webster Mackay, Maria Falck, Pyotr ‘Boris’ Guskovski ve Wikus ‘Casper’ van Daele var. Yayınlanan Battlefield 2042 oynanış videosunda bu kadrodan 4 Uzmana ve hepsinin öne çıkan özelliklerine yer verildi.

Battlefield 2042 oynanış videosu:

Webster Mackay, Kanada ordusundan geliyor ve Assault sınıfının bir parçası. Diğer bölgelere daha hızlı ulaşmasına yardımcı olabilecek bir kancası var. Mackay ayrıca, nişan alırken daha hızlı hareket etmesini sağlayan Çeviklik özelliğine de sahip.

Maria Falck, altı yıl boyunca Alman ordusunda görev yaptı ve Battlefield 2042’nin Destek sınıfına dayanan bir savaş doktoru. S21 Syrette Tabancası, müttefikleri iyileştiren ve düşmanlara zarar veren şırıngalar ateşliyor. Bir savaş cerrahı olarak, düşen düşmanları tam sağlığına kavuşturabiliyor.

Pyotr ‘Boris’ Guskovsky, Rus mühendis ve silah uzmanı. Belirli bir yarıçap içindeki düşmanları otomatik olarak tespit eden ve onlara ateş eden bir SG-36 Sentry tareti yerleştirebiliyor. Silah bir hedefe kilitlendiğinde, düşmanın da konumunu ortaya çıkarıyor.

Son olarak, Wikus ‘Casper’ Van Daele, Güney Afrika’dan ve Recon sınıfının bir parçası. OV-P Recon Drone, hareketli hedefleri tespit edebiliyor ve EMP patlamalarıyla onları şaşırtabiliyor. Ayrıca, yerdeyken veya insansız hava aracına kumanda ederken, yaklaşan düşmanlara karşı onu uyaran bir Hareket Sensörü var.

Battlefield 2042, 22 Ekim‘de PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunda yer alacak Uzmanlarla ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Gelecek haber ve güncellemeler için takipte kalın.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.