Crysis Remastered Trilogy’nin çıkış tarihi duyuruldu

Crysis Remastered Trilogy, 15 Ekim‘de PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için piyasaya sürülecek. Üçlemenin tüm oyunlarını içeren koleksiyon, PS5 ve Xbox Series X/S’e özel bir sürüme sahip olmasa da, grafiksel geliştirmeler sunan bir yeni nesil güncellemesiyle gelecek.

Crysis Remastered, Crysis 2 Remastered ve Crysis 3 Remastered oyunlarını içeren üçleme yalnızca tek oyunculu içerikler sunacak. Yani oyunların orijinal sürümlerindeki çok oyunculu bileşenlerin hiçbirini içermeyecek. Crysis Remastered geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmüştü. Saber Interactive diğer iki oyunun da 15 Ekim’de ayrı sürümlerle geleceğini doğruladı.

Crysis Remastered Trilogy

Orijinal üçleme, maksimum 720p çözünürlükte 30 FPS oynanabiliyordu. Crysis Remastered Trilogy, PS5 ve Xbox Series X/S’te dinamik çözünürlükle 1080p’den 4K çözünürlüğe kadar 60 FPS‘de çalışacak. Oyunların yeni nesil geliştirmelerle sunacağı özellikler şu şekilde:

  • PS5 ve Xbox Series X’te 4K çözünürlüğe kadar 60 FPS
  • PC’de kare hızınızı kilitleyebilir veya maksimum ayarlarda oynayabilirsiniz
  • Oyunlarda gölgelerinin ve yansımaların her zamankinden daha iyi görünmesini sağlayan iyileştirilmiş aydınlatma
  • Önemli performans kazanımları
  • Sizi tamamen Crysis evrenine çeken görsel olarak geliştirilmiş silahlar, karakterler ve ortamlar
  • Kristal netliğinde görüntüler veren yüksek çözünürlüklü dokular

Üçlemedeki oyunların PS3 ve PS5’te sunduğu performans farkını ortaya koyan karşılaştırmalı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Crysis Remastered Trilogy, geliştirici belgelerinin çevrimiçi olarak sızdırılmasının ardından Kasım ayında ortaya çıkmıştı. Sızıntı ayrıca Crysis evreninde geçen bir battle royale oyunu olan Crysis Next‘in yanı sıra Crysis VR’ın varlığını da doğruluyordu.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.