Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition yarın çıkıyor

Ubisoft, Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition’ın modern donanımlara geleceği tarihi açıkladı. Sevilen klasiğin güncellenen sürümü yarın oyuncularla buluşacak.

Beyond Good & Evil’ın 20. yıla özel sürümü, 25 Haziran 2024’te PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC’ye gelecek. Tüm platformlar için fiziksel sürümler de piyasaya sürülecek.

Limited Run Games aynı zamanda oyunun fiziksel kopyalarını ve koleksiyoncu sürümünü de üretecek. Ancak bunların ön sipariş tarihi 12 Temmuz olarak belirlendi.

Beyond Good & Evil birçok alanda iyileştirmelerle geliyor

Yenilenen sürüm, Hazine Avı modu, yıl dönümü galerisi, 4K 60 fps desteği, yenilenen müzikler, iyileştirilmiş grafikler ve kontroller dahil olmak üzere birçok yenilikle dönecek.

Hazine Avı modunun ortaya çıkışı devam oyununun hâlâ geliştirildiğini doğruluyor gibi görünüyor. Modun resmi açıklamasında, “Hilys’teki yeni hazine avı sayesinde Jade’in çocukluğu ve Beyond Good & Evil 2 ile bağlantısı hakkında daha fazla bilgi edinin!” ifadesi yer alıyor.

Hazine Avı’nın amacı gezegeni keşfetmek ve kampanya boyunca ilerledikçe kozmetik ödüller toplamak. Oyunun diğer yeni özellikleri arasında Speedrun Modu, otomatik kayıt, ara sahneyi atlama ve tüm platformlarda çapraz kayıt var.

Beyond Good and Evil 2

Daha önceki raporlar, E3 2017’de duyurulan yeni oyunun birkaç yıl daha gelmeyeceğini öne sürüyordu. Ubisoft uzun zamandır projenin durumu hakkında güncelleme paylaşmadı. Hatta bu durum oyunun iptal edildiğine dair söylentilere bile yol açtı.

Bu arada, Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition’ın kupa listesi geçtiğimiz hafta PlayStation sunucularında ortaya çıkmıştı. Aksiyon macera oyunu, Platin dahil toplam 35 kupa içerecek.

Artık sevilen klasiğin dönüşü hiç olmadığı kadar yakın. Gelecek haber ve duyuruları sizlerle paylaşacağız. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.