Bilim kurgu FPS oyunu Judas yeni oynanış fragmanıyla karşınızda

BioShock’un yaratıcısı Ken Levine’in bilim kurgu temalı FPS aksiyon oyunu Judas, PlayStation State of Play canlı yayınında bir kez daha tanıtıldı.

Ghost Story Games tarafından geliştirilen hikaye odaklı macera, atmosferi, karakterleri ve mekanikleriyle adeta yeni bir BioShock oyunu havası veriyor.

Stüdyo henüz bir çıkış tarihi açıklamasa da, Judas’ın şu anda PS5 için geliştirme aşamasında olduğunu, PC ve Xbox Series X/S’e de geleceğini belirtiyor.

State of Play etkinliğinde gösterilen, oynanış ve sinematik görüntüleri bir araya getiren hikaye fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Judas önümüzdeki mali yıl içinde oyuncularla buluşacak

Ghost Story Games’in ana şirketi Take-Two Interactive, geçtiğimiz Şubat ayında oyunun Mart 2025’ten önce piyasaya sürülmesini planladığını duyurmuştu.

Judas, The Game Awards 2022’de resmi olarak duyurulmadan projenin önce sıkıntıya girdiği bildirilmişti. Ghost Story Games, birkaç ay sonra oyunu etkinlikte tanıtmıştı.

Judas

Oyunda Judas olarak üzerinde yaşayanların birbirlerini gözetlemek ve en ufak bir suçta parçalamak üzere eğitilmiş bir uzay şehri olan Mayflower’ı keşfedeceğiz.

Makinelerin iş dünyasının, sanatın ve hükümetin her yönünü kontrol ettiği bu yerde, geminin liderleri sizi olmadığınız bir şeye, örnek bir vatandaşa dönüştürmeye çalıştı.

Judas, bu düzeni yerle bir edecek yıkıcı bir devrimi ateşledi. Yıktığınız şeyi tamir etmek ya da yanışını izlemek sizin kararınıza kalacak.

BioShock hayranlarını heyecanlandıran oyunun çıkış tarihi ve daha fazlası belli olduğunda sizlere bildireceğiz. Takipte kalın!

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.