Helldivers 2 için aksiyon dolu yeni bir fragman yayınlandı: EXO-44 zırhı geri dönüyor

Helldivers 2, PlayStation State of Play açılışını yapan oyundu. Gösteride yoğun çatışma ortamı, zırhlar ve daha fazlası sergilendi.

Yeni oynanış fragmanı, makinelerin üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyununa geri döneceğini doğruladı. Ancak 8 Şubat’taki lansmanda değil, daha sonraki bir tarihte dahil edilecekler.

Öncelikle State of Play’de paylaşılan yeni fragmanı izleyelim. Ardından tanıtımla ortaya çıkan diğer detaylara birlikte bakalım.

Helldivers 2, EXO-44 Walker Exosuit zırhını alacak

Helldivers 2 fragmanı, oyuncuların gelecekte alabileceği EXO-44 Walker robotik zırhını çok kısa bir sahneyle gösterdi.

İnsanlı makine, ilk oyunda MG-11 minigun ve sekiz adet güdümlü anti-piyade füzelerle silahlandırılmıştı. Oyunda son derece popüler bir zırhtı.

Arrowhead Game Studios, EXO-44 zırhının çıkış tarihinden kısa bir süre sonra geleceğini belirtse de net bir tarih vermedi. Başka araçların gelip gelmeyeceği henüz doğrulanmadı.

Helldivers 2

Görüntülere bakılırsa görevler, ister istilayı ortadan kaldırmak, ister düşman malzemelerini yok etmek, ister değerli verileri almak olsun, çok fazla aksiyon sunacak.

Fragmanda robotik Autamon’lar ve Süper Dünya’yı işgal eden böcek benzeri Terminind’ler arasındaki dev düşman karşılaşmalarından bazılarını gösteren pek çok sahne var.

Her birinin üstesinden gelmek için farklı stratejiler üretmeniz gerekecek. Aynı zamanda pek çok engele neden olacak çevresel tehlikelerle de uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Helldivers 2

Ayrıca etkinlikte karakterler ve gemiler için çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri gösterildi. Stüdyo, oyuncuların sadece oynayarak yeni ekipmanların kilidini açabilecekleri battle pass tarzı bir sistem olan Warbonds’u tanıtmıştı.

Son olarak takım tabanlı nişancı oyununda oyunculara büyük bir cephanelik sunacak ve lansman sonrasında daha fazlası eklenecek. Gelişmeleri takip edeceğiz.

Helldivers 2, PS5 ve PC için çıkacak. Kaçıranlar, Eylül 2023’teki State of Play sunumundan oynanış görüntülerini buradan izleyebilirler.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.