Black Myth: Wukong ön siparişe açıldı, Xbox sürümü ertelendi

Black Myth: Wukong artık PS5 ve PC’de ön siparişe açıldı. Ancak oyunu Xbox Series X/S’te oynamak isteyenler için kötü bir haber geldi.

Çinli geliştirici Game Science, oyunun Xbox Series X/S sürümünü kalite standartlarını karşılayacak şekilde optimize ettiklerini ve diğer platformlarla aynı anda çıkmayacağını belirtti.

Gecikme için özür dileyen şirket, Xbox kullanıcılarının bekleyişini en aza indirmeye çalıştıklarını ve hedeflerine ulaştıklarında çıkış tarihini duyuracaklarını ekledi.

Black Myth: Wukong, PS5 ve PC için satışa çıktı

Black Myth: Wukong, 20 Ağustos tarihinde PS5 ve PC için piyasaya sürülecek. Oyun, dijital Standart ve Deluxe sürümlerinin yanı sıra kutulu bir sürüme sahip olacak.

Oyunu ön sipariş verenler, Trailblazer’s Scarlet Gourd’u elde edecekler. Oyuncular, bu öğeyi oyunun ilk aşamalarında Keeper’s Shrine’dan (Canlanma Noktası) doğrudan alabilecek.

PlayStation

  • Standard Edition: 1.749 TL
  • Digital Deluxe Edition: 1.999 TL

Steam

  • Standard Edition: 59.99 dolar
  • Digital Deluxe Edition: 69.99 dolar

Epic Games Store

  • Standard Edition: 1.499 TL
  • Digital Deluxe Edition: 1.799 TL

Ek olarak Black Myth: Wukong Digital Deluxe Edition’ı satın alanları aşağıdaki bonus öğeler bekliyor:

  • Silah: Bronzecloud Staff
  • Ekipman: Folk Opera Mask, Folk Opera Almsgiving Armor, Folk Opera Leather Bracers, and Folk Opera Buskins
  • Aksesuar: Wind Chimes
  • Seçili Dijital Oyun Müzikleri

Kutulu Deluxe ve Collector’s sürümleri ise fiziksel koleksiyon öğeleri içeriyor. İçeriklerine dair detaylara buradan ulaşabilirsiniz. Game Science’ın lansmana çok iyi hazırlandığı söylenebilir.

Black Myth, Wukong

Aksiyon RPG oyunu Black Myth: Wukong, Çin’in Dört Büyük Klasik Romanı içerisinde yer alan Batıya Yolculuk’tan esinleniyor.

Oyuncuları Destined One olarak geçmişteki görkemli bir efsanenin ardında yatan gizli gerçeği ortaya çıkarmak için zorluklarla ve mucizelerle dolu bir yolculuğa çıkarıyor.

Oyunun öne çıkan özelliklerinden biri de kendilerine has eşsiz ve güçlü niteliklere sahip çeşitli düşmanlar içeriyor olması. Ve teslim olmak gibi bir seçeneğiniz yok!

Maymun Kral olarak çeşitli asa tekniklerinde ustalaşmalı; farklı büyüler, yetenekler, silahlar ve ekipmanlardan oluşan kombinasyonları deneyerek dövüş tarzınıza en uygun stratejiyi bulmalısınız.

Unreal Engine 5 ile geliştirilen oyun, şimdiye kadar göz alıcı grafiklerle karşımıza çıktı. Nihai sürümün nasıl olacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Yorum yazın

E-posta adresiniz gösterilmeyecek.